Замовлення кур’єрської доставки

Замовлення кур’єрської доставки товару з вашого офісу чи магазину найпростіше зробити прямо по посиланнях на цій сторінці.

Або просто напишіть нам повідомлення та пришліть нам на пошту.

Наша загальна адреса для оперативних замовлень – zakaz@dostavkadobra.com.ua.

Робіть замовлення в будь-який зручний для вас час (хоч серед ночі), а ми виконаємо їх для вас максимально швидким способом.

Замовлення доставки по Києву та Україні для приватних осіб і інших замовників, хто не співпрацює постійно потрібно робити і оплачувати в Каталозі Послуг.

Замовлення для всіх клієнтів на міжнародну доставку вимагає узгодження вартості. Для цього країну призначення, характер вантажу, вага відправлення і його габарити необхідно надіслати в будь-який месенджер по тел. 067-823-02-19 Viber, WhatssApp, Telegram.

Тим клієнти, хто відправляє регулярно або може самостійно порахувати вартість міжнародної доставки найпростіше зробити це через Каталог Міжнародної Доставки та оплатити відразу картою на сайті.

Замовлення кур’єрської доставки для бізнес клієнтів, інтернет-магазинів і VIP, хто співпрацює з нами постійно потрібно робити через Особистий Кабінет або за допомогою API.

Заказ курьерской доставки - Добра Доставка - Замовлення кур'єрської доставки

Якщо ви наш улюблений постійний клієнт, то скористайтеся для замовлення Особистим Кабінетом. У ньому ви зможете самостійно створювати транспортні накладні на документи й вантаж і повністю контролювати ваші доставки.

Перед цим ознайомтеся, будь ласка, з Тарифами на наші послуги. Якщо у Вас є якісь питання по нашій технології доставки, виконання замовлень клієнтам, оплаті або розрахунками – відповіді на них Ви знайдете розділі з Відповідями на типові запитання.

Або звертайтеся з приводу співпраці за телефонами в Контактах.

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!