Замовлення кур’єрської доставки

Замовлення кур’єрської доставки товару з вашого офісу чи магазину найпростіше зробити прямо по посиланнях на цій сторінці.

Або просто напишіть нам повідомлення та пришліть нам на пошту.

Наша загальна адреса для оперативних замовлень – zakaz@dostavkadobra.com.ua.

Робіть замовлення в будь-який зручний для вас час (хоч серед ночі), а ми виконаємо їх для вас максимально швидким способом.

Замовлення для всіх клієнтів на міжнародну доставку вимагає узгодження вартості. Для цього країну призначення, характер вантажу, вага відправлення і його габарити необхідно надіслати в будь-який месенджер по тел. 067-823-02-19 Viber, WhatssApp, Telegram.

Замовлення кур’єрської доставки для бізнес клієнтів, інтернет-магазинів і VIP, хто співпрацює з нами постійно потрібно робити через Особистий Кабінет або за допомогою API.

Заказ курьерской доставки - Добра Доставка - Замовлення кур'єрської доставки

Якщо ви наш улюблений постійний клієнт, то скористайтеся для замовлення Особистим Кабінетом. У ньому ви зможете самостійно створювати транспортні накладні на документи й вантаж і повністю контролювати ваші доставки.

Перед цим ознайомтеся, будь ласка, з Тарифами на наші послуги. Якщо у Вас є якісь питання по нашій технології доставки, виконання замовлень клієнтам, оплаті або розрахунками – відповіді на них Ви знайдете розділі з Відповідями на типові запитання.

Або звертайтеся з приводу співпраці за телефонами в Контактах.

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!