Експрес пошта

Відносно нова послуга доставки листів і документів – т.зв. звичайна пошта, має на увазі максимально дешеву доставку легких негабаритних конвертів і посилок.

Експрес-доставка пошти

Дешева вартість доставки пошти за адресами в т.ч. директ-мейл, розсилки каталогів, адресна доставка поліграфії і передплатних видань досягається завдяки консолідації, масовості і знеособленого вручення без підтвердження одержувачем.

Так звані поштові відправлення посилок відрізняються від кур’єрської доставки відсутністю підпису в транспортній накладній, а часто відсутністю самої накладної та взагалі документів супроводжуючих відправлення.

Експрес-пошта відрізняється від просто пошти коротшими термінами доставки. Типові терміни доставки для пошт у всьому світі від 3 до 14 днів. Нова стандартизація, так званий “експрес” має на увазі, що пошта доставляє листи по країні не більше трьох днів.

Також нова загальна практика організації пошти має на увазі роботу за принципом “відділення-відділення” і доставку на останній милі “листоноша-поштовий ящик”. Дешевизна цього рішення виправдана для малоцінних листів і дрібних вантажів.

Експрес пошта VS Кур’єрська доставка

За великим рахунком, як би хто не називав, експрес пошта одно екномная кур’єрська доставка.

У частині термінів економ будь-якої нової кур’єрської служби дорівнює експресу будь пошти. Як правило це 1-3 дні для експрес-пошти по Україні.

Що стосується вартості, то повільніше одно дешевше. І якщо це не так, то кур’єрська доставка при інших рівних вигідніше.

Експрес-пошту як послугу економної, але не занадто повільної доставки кореспонденції, листів, документів, дрібних вантажів, малоцінних товарів і т.д. вигідно використовувати якщо терміни не важливі, а вартість доставки критична.

Тому наша компанія передбачила спеціальні дешеві тарифи для цієї ніші.

Експрес пошта для корпоративних клієнтів доступна за найдешевшими тарифами.

Дана послуга затребувана:

 • банками
 • підписними агенствами
 • страховими компаніями
 • підприємствами з великим паперовим документообігом

Будь-який клієнт підписав договір і регулярно працює з нашою компанією може відправляти експрес-пошту по Києву і Україні.

Ми можемо приймати до доставки подібні відправлення без оформлення відправником накладних – по наданим реєстрів адрес.

Що відправляти експрес-поштою по Україні?

то, що потрібно відправити дешевше, і терміни доставки не важливі

 • дрібні посилки
 • листи
 • документи
 • кореспонденцію
 • буклети та брошури
 • бандеролі
 • святкові привітання
 • малоцінні подарунки
 • листівки та запрошення
 • квитки
 • газети і журнали
 • все решта дрібного, малоцінну, не термінова.

Нова інформація – про технології “експрес пошта”

Адресна доставка для експрес-пошти як правило виконується протягом 1-3 днів. При цьому підтвердження доставки одержувачем відсутня.

Ми гарантуємо, що пошта буде доставлена ​​за адресою, навіть якщо буде кинута в поштову скриньку або залишена на рецепшене готелю або біля входу в приватний будинок. Якщо підтвердження доставки необхідно, рекомендуємо користуватися кур’єрською доставкою – це не набагато дорожче.

Щоб побачити вартість доставки експрес-пошти – загляньте в профільний розділ тарифів. Його легко знайти – на доставку експрес-пошти завжди найдешевший тариф.

Природно через те, що ціна дешева – відправлення обмежені за вагою і габаритами. Мінімальний тариф на відправку експрес пошти діє у всіх основних містах України.

Для Вашої зручності ми зробили прості і зручні Єдині Тарифи на масові відправлення (ті, яких 90% у більшості). У тому числі там вказана нова вартість на доставку експрес пошти в будь-яку точку України.

Якщо вам не так важлива швидкість, скільки ціна, і при цьому ви відправляєте регулярно і багато поштових відправлень – це пропозиція саме для Вас.

Телефонуйте особисто і звертайтеся письмово – предметно обговоримо ваші вимога і побажання!

Нова Дешева Вартість на Послугу Експрес Пошта! Дізнайся Вартість Доставки і Роби Замовлення!

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!