Доставка документів

Доставка документів на вимогу клієнтів здійснюється в двох режимах – економ-доставка і експрес-доставка.

Експрес-доставка пошти – максимально швидка доставка важливих документів (договорів, контрактів, оперативних звітів і т.д) з обмеженнями по часу вручення.

Економ-доставка кореспонденції – з мінімальною вартістю звичайних документів (бухгалтерські документи, архіви, підписні матеріали, рекламні матеріали, поліграфія), де ціна важливіше швидкості.

Доставка кореспонденції по Україні здійснюється щодня в режимі 24г / 48г. У всіх основних містах України служба має представництва, в тому числі у великих, але не обласних центрах.

Міжнародна доставка документів здійснюється щодня авіадоставкою з аеропорту Бориспіль, у всі країни світу. 1-3 дня з моменту вильоту в мережі FedEx. 2-5 днів з моменти вильоту в мережі Aramex.

Доставка документів по Києву

Ціна на економ-доставку документів А4 по Києву – 40 грн., За пакет до 0,5 кг. Термін економ-доставки документів 1-2 дня.

Ціна на експрес-доставку документів А4 по Києву – 60 грн, за пакет до 0,5 кг. При замовленні з вечора або до 12-00, і підборі документів до 14-00 – доставка день-у-день. При більш пізніх строках – доставка на наступний день.

Документи в Києві підбираються кур’єром на замовлення клієнта в будь-якому районі міста, по будь-якою адресою без обмежень. Аналогічно, доставляються кур’єром за адресою одержувача в будь-який район міста.

Доставка документів по Україні

Доставка пошти можлива в будь-яку точку України – в усі основні міста, віддалені міста входять в регулярний довідник, а також в будь-яке місце куди немає регулярних відправлень.

Для всіх основних міст України (1 зона), куди відносяться:

Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Кривий Ріг. Краматорськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв. Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький. Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Ціна на економ-доставку документів А4 по Україні – 40 грн., За пакет до 0,5 кг. Економ-доставка – 1-3 дні.

Ціна на експрес-доставку документів А4 по Україні – 60 грн., За пакет до 0,5 кг. Експрес-доставка – на наступний день.

В районні центри і регулярні населені пункти термін доставки – 1-5 днів. У нерегулярні віддалені населені пункти – 2-5 днів.

Ціна на адресну доставку кореспонденції в міста 2-7 зони, куди відносяться всі інші населені пункти України – дивіться в розділі – Доставка за місто.

Розподіл зон доставки здійснюється відповідно до відокремленості населеного пункту від найближчого міста 1 зони. Тарифи на доставку в такі населені пункти

Міжнародна доставка документів

Ціна на міжнародну доставку FedEx документів до 0,5 кг, які поміщаються в конверт термін 1-3 дні після вильоту з Києва (в усі країни світу):

США, Канада, Мексика, країни Західної Європи (Німеччина, Англія, Франція, Італія, Іспанія і т.д) – 1200 грн.

Китай, країни Азії (ОАЕ, Ізраїль, Іран, Ірак і т.д), Стрин Східної Європи (Румунія, Болгарія, Литва, Норвегія і т.д) – 1550 грн.

Країни Африки і Південної Америки (Бразилія, Уругвай, ПАР і т.д) – 2320 грн.

Ціни на економ доставку міжнародних документів можуть бути дешевше в залежності від країни до країни – см розділ Доставка з України.

VIP-доставка документів

VIP-доставка з обмеженнями по часу – до 10-00 і до 13-00 внутріміська можлива після домовленості з особистим менеджером.

Експрес-доставка документів з обмеженням за часом до 15-00 наступного дня – 120 грн.

VIP-доставка документів А4 по Україні до 10-00 – 220 грн.

Доставка по Києву для регіональних відправників можлива будь терміновості з обмеженням за часом – до 10-00, до 13-00, протягом дня.

Для всіх категорій доставки можливе виконання доручень клієнта і замовлення будь-якої з типових Додаткових послуг.

Міжнародні відправлення для максимально швидкого відправлення за кордон здаються для митного оформлення день-у-день.

Як правило всі документи приїхали з регіонів до Києва для міжнародної доставки відлітають літаком на наступний день. Більш швидкий термін можливий за погодженням з особистим менеджером і доступний для обмеженого переліку регіонів.

Тарифи Діють У Всіх Основних Містах України! Звертайтеся до Нас З Будь-якого Міста.