Міжнародна доставка

Добра Доставка представляє послугу – міжнародна доставка товарів, документів і вантажів для будь-якого бізнесу, в тому числі товари інтернет-магазинів, з будь-якого міста України в 226 країн світу.

Доступні всі напрямки. Найпопулярніші – доставка в США, доставка в Китай, доставка в ОАЕ, доставка в Росію, доставка до Польщі, доставка в Німеччину і т.д.

Міжнародні відправки йдуть в 226 країн світу з мінімальними обмеженнями.

Міжнародна експрес доставка

доступна нашим клієнтам в мережах ТОП1 загальносвітових кур’єрських служб – FedEx, Aramex, UPS. Кожна з даних міжнародних кур’єрських служб має свої переваги та особливості.

Добра Доставка є авторизованим повіреним представником топових міжнародних кур’єрських служб, FedEx, Aramex, UPS в Україні.

Ми надаючи своїм клієнтам вибір швидкості, вартості та якості для послуг міжнародного доставки.

Детальна інформація про міжнародну доставку за кордон

Детальна інформація про міжнародну доставку з-за кордону

Міжнародні відправлення документів

здійснюються максимально швидко за спрощеною системою митного оформлення на експорт.

Досить оформити транспортну накладну кур’єру і віддати документи, щоб через 1-3 дні вони були вручені в країні призначення.

Міжнародна експрес доставка документів у нас має мінімальні обмеження. Не можна відправляти в конвертах – гроші, активовані банківські картки, трудові книжки і внутрішні паспорти.

Для міжнародної відправки пошти передбачений мінімальний тариф – для документів вагою 0,5 кг, які поміщається в конверт.

У різних міжнародних мережах дещо відрізняються терміни, умови і вартість доставки міжнародних відправлень документів.

наприклад,

  • документи в США FedEx – вага 0,5 кг (100 листів) – 1200 грн, після вильоту з Києва через 48 годин уже часто вручені. При цьому 0,5 кг вантажу вже коштує 2000 грн і вручається на третій день, включаючи митне оформлення!.
  • документи в США Aramex – вага 0,25 кг (20 аркушів) – 1350грн, після вильоту з Києва як правило вручаються на третій день. Але при цьому 0,5 кг коштує всього 1700 грн, хоча вручається на 5 день!

Тобто однотипна відправка відрізняється і доступним вагою, і термінами, і вартістю у кожної служби! Якщо вам важко зорієнтуватися в таблиця цін на міжнародну доставку – звертайтеся за консультацією по телефону – 063-181-41-76.

Авіадоставка

Міжнародна експрес-доставка це – авіадоставка. Літак з міжнародною поштою вилітає з аеропорту Бориспіль щодня. Попередньо міжнародна відправка повинна пройти митне оформлення.

Ми робимо шлях від Вас до літака максимально швидким. Документи отримані в Києві сьогодні обов’язково полетять завтра.

Документи, які ми приймемо у відправника сьогодні до 11-00 полетять сьогодні ж! Це – надшвидкої. Швидше – не буває!

Надіслати документи міжнародною поштою можна в будь-якому місті України – достатньо зателефонувати нам і викликати кур’єра. Попередньо уточнивши вартість. У разі міжнародної відправки з регіонів до розрахункового терміну доставки додається термін доставки до Києва.

Міжнародна доставка посилок

дещо складніше, ніж доставка документів. Будь бездокументарну вантаж для відправки за кордон проходить митне оформлення.

Посилки та вантажі оформлюються на митниці в країні відправлення і в країні призначення. Повне митне оформлення товарів складніше і довше, ніж для документів. Цим обумовлені більш високі ціни на міжнародне перевезення бездокументарну вантажів.

Наприклад посилка в США – 0,5 кг коштує

  • Aramex 2-5 днів – 1700 грн.
  • FedEx -1-3 дня – 2000 грн.

При цьому у різних служб різні обмеження за характером вантажу, який можна приймати до міжнародних перевезеннях.

Ми самостійно оформляємо вантаж на митниці і готуємо всі необхідні міжнародні документи. Вам це робити немає необхідності. Звертайтеся!

Надіслати міжнародну посилку – дуже просто!

Ви робите замовлення на виклик кур’єра в будь-якому місті України для відправки товару за кордон. Ми погоджуємо вартість відправлення, яка залежить від країни призначення, реальної ваги, габаритів, характеру вантажу і митних платежів.

Неважливо куди ви хочете відправити міжнародну посилку – в США, в Китай, в ОАЕ або в Росію. Технологія однакова – узгодити вартість, викликати кур’єра, оплатити доставку і чекати, коли посилка приїде за призначенням. Всі складності оформлення і логістики ми беремо на себе.

Середня вартість відправки документів до 0,5 кг, за кордон становить по нашій практиці 1870 грн., Термін доставки як правило – до 3 робочих днів з моменту вильоту з Києва. Для вантажів з регіонів додається термін доставки до Києва.

Митне оформлення простих вантажів і посилок як правило не займає більше 1 робочого дня.

Вартість міжнародної доставки

З ціною доставки і тарифами на міжнародну доставку вантажів різних міжнародних кур’єрських служб з якими ми співпрацюємо і чиїми представниками є в Україні, ви можете ознайомитися:

Тарифи експорт FedEx 2019 г.   (завантажити)  (відслідкувати)  (дивитися на сайті)

Тарифи експорт Aramex 2019 г. (завантажити)  (відслідкувати)   (дивитися на сайті)

Тарифи експорт UPS 2019 г. (завантажити)   (відслідкувати)

Ми спеціально постаралися звести складні таблиці з цінами на міжнародну доставку до єдиного вигляду, щоб вам було зручніше зорієнтуватися.

Якщо Вам важко розібратися в таблицях цін, уточнюйте вартість міжнародної відправки по телефону або електронній пошті, в наших контактах.

Важливе зауваження – У разі відмови іноземного клієнта брати участь в митному оформленні в країні призначення або оплачувати митні платіж і мита, вантаж повернеться назад і відправник повинен оплатити зворотну дорогу, тому рекомендуємо при торгівлі за кордон брати передоплату.

У більшості країн митне оформлення не вимагає оплати в разі, якщо вартість вантажу дешевше 90 $.

Будь-які консультації по зарубіжній логістиці, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 063-181-41-76

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.