Міжнародна доставка

Добра Доставка представляє послугу – міжнародна доставка товарів, документів і вантажів для будь-якого бізнесу, в тому числі товари інтернет-магазинів, з будь-якого міста України в 226 країн світу.

Доступні всі напрямки. Найпопулярніші – доставка в США, доставка в Китай, доставка в ОАЕ, доставка в Росію, доставка до Польщі, доставка в Німеччину і т.д.

Міжнародні відправки йдуть в 226 країн світу з мінімальними обмеженнями.

Міжнародна експрес доставка

доступна нашим клієнтам в мережах ТОП1 загальносвітових кур’єрських служб – FedEx, Aramex, UPS. Кожна з даних міжнародних кур’єрських служб має свої переваги та особливості.

Добра Доставка є авторизованим повіреним представником топових міжнародних кур’єрських служб, FedEx, Aramex, UPS в Україні.

Ми надаючи своїм клієнтам вибір швидкості, вартості та якості для послуг міжнародного доставки.

Детальна інформація про міжнародну доставку за кордон

Детальна інформація про міжнародну доставку з-за кордону

Міжнародні відправлення документів

здійснюються максимально швидко за спрощеною системою митного оформлення на експорт.

Досить оформити транспортну накладну кур’єру і віддати документи, щоб через 1-3 дні вони були вручені в країні призначення.

Міжнародна експрес доставка документів у нас має мінімальні обмеження. Не можна відправляти в конвертах – гроші, активовані банківські картки, трудові книжки й внутрішні паспорти.

Для міжнародної доставки пошти передбачений мінімальний тариф – для документів вагою 0,5 кг, які поміщається в конверт.

У різних міжнародних мережах дещо відрізняються терміни, умови й вартість доставки міжнародних відправлень документів.

Наприклад,

 • Документи в США UPS – вага 0,5 кг (100 листів) – 1300 грн, після вильоту з Києва через 48 годин уже часто вручені. При цьому 0,5 кг вантажу вже коштує 1500 грн і вручається на третій день, включаючи митне оформлення!
 • Документи в США Aramex – вага 0,25 кг (20 аркушів) – 1500 грн, після вильоту з Києва як правило вручаються на третій день. Але при цьому 0,5 кг коштує всього 1800 грн, хоча вручається на 5 день!

Тобто однотипне виправлення відрізняється і доступною вагою, і термінами, і вартістю у кожної служби! Якщо вам важко зорієнтуватися в таблиця цін на міжнародну доставку – звертайтеся за консультацією по телефону – 063-181-41-76.

Авіадоставка

Міжнародна експрес-доставка це – авіадоставка. Літак з міжнародною поштою вилітає з аеропорту Бориспіль щодня. Попередньо міжнародна відправка повинна пройти митне оформлення.

Ми робимо шлях від Вас до літака максимально швидким. Документи отримані в Києві сьогодні обов’язково полетять завтра.

Документи, які ми приймемо у відправника сьогодні до 11-00 полетять сьогодні ж! Це – надшвидкої. Швидше – не буває!

Надіслати документи міжнародною поштою можна в будь-якому місті України – достатньо зателефонувати нам і викликати кур’єра. Попередньо уточнивши вартість. У разі міжнародної відправки з регіонів до розрахункового терміну доставки додається термін доставки до Києва.

Міжнародна доставка посилок

дещо складніше, ніж доставка документів. Будь бездокументарний вантаж для відправки за кордон проходить митне оформлення.

Посилки та вантажі оформлюються на митниці в країні відправлення і в країні призначення. Повне митне оформлення товарів складніше і довше, ніж для документів. Цим обумовлені більш високі ціни на міжнародне перевезення бездокументарних вантажів.

Наприклад посилка в США – 0,5 кг коштує

 • FedEx 2-5 днів – 1700 грн.
 • UPS -1-3 дня – 1600 грн.

При цьому у різних служб різні обмеження за характером вантажу, який можна приймати до міжнародних перевезеннях.

Ми самостійно оформляємо вантаж на митниці й готуємо всі необхідні міжнародні документи. Вам це робити нема потреби. Звертайтеся!

Надіслати міжнародну посилку – дуже просто!

Ви робите замовлення на виклик кур’єра в будь-якому місті України для виправлення товару за кордон. Ми погоджуємо вартість відправлення, яка залежить від країни призначення, реальної ваги, габаритів, характеру вантажу і митних платежів.

Неважливо куди ви хочете відправити міжнародну посилку – в США, в Китай, в ОАЕ або в Росію. Технологія однакова – узгодити вартість, викликати кур’єра, оплатити доставку і чекати, коли посилка приїде за призначенням. Всі складності оформлення і логістики ми беремо на себе.

Середня вартість виправлення документів до 0,5 кг, за кордон становить по нашій практиці 1870 грн., Термін доставки як правило – до 3 робочих днів з моменту вильоту з Києва. Для вантажів з регіонів додається термін доставки до Києва.

Митне оформлення простих вантажів і посилок як правило не займає більше 1 робочого дня.

Вартість міжнародна доставка

З ціною доставки і тарифами на міжнародну доставку вантажів різних міжнародних кур’єрських служб з якими ми співпрацюємо і чиїми представниками є в Україні, ви можете ознайомитися:

Тарифи експорт FedEx International Priority 2021 г.    (відслідкувати)

Тарифи експорт Aramex 2021 г.   (відслідкувати)

Тарифи експорт UPS 2021 г.  (відслідкувати)

Економ міжнародна доставка вантажів за кордон

Ми спеціально постаралися звести складні таблиці з цінами на міжнародну доставку до єдиного вигляду, щоб вам було зручніше зорієнтуватися.

Якщо Вам важко розібратися в таблицях цін, уточнюйте вартість міжнародної відправки по телефону або електронній пошті, в наших контактах.

Важливе зауваження – У разі відмови іноземного клієнта брати участь в митному оформленні в країні призначення або оплачувати митні платіж і мита, вантаж повернеться назад і відправник повинен оплатити зворотну дорогу, тому рекомендуємо при торгівлі за кордон брати передоплату.

Рекламації та повернення коштів.

Як подати рекламацію? У яких випадках потрібна рекламація?

 • Рекламацію необхідно подавати в письмовому вигляді в виробничій формі за електронною поштою.
 • Рекламацію необхідно подавати протягом 14 днів після наступних форс-мажорів при доставці.
 • У рекламації обов’язково повинні бути вказані зобов’язальні ревізії – номер транспортної накладної та дані відправника.
 • Служба не несе відповідальності за дії та рішення митних органів, які можуть регулювати імпорт або експорт міжнародних відправлень відповідно до місцевого законодавства. Жалоби та рекламу на дії митних властей будь-яких країн необхідно подавати в тамошні органи. Служба не розглядає жалоби та рекламу пов’язаних із діями митних органів.
 • При міжнародній доставці застосовуються міжнародні конвенції – Варшавська або Монреальська конвенція та КДПГ. Правила Варшавської, Монреальської та КДПГ конвенцій, регулюють і в більшості випадків, обмежують матеріальну відповідальність за внутрішню, пошкодження або задержку відправлення.
 • Якщо для відправлення повідомлень необхідне зможене оформлення, відповідальність відправника забезпечується або переконує, що отримувач забезпечує службу всією необхідною інформацією та точною документацією для цих цілей. Служба буде діяти від імені відправника та за його кошти для проходження митного оформлення в країні призначення. Відправник також узгоджується з тим, що служба  може враховувати одержувача виключено для призначення призначень заможного брокеру, який проводить митну очистку відповідно до місцевого законодавства.
 • Служба може надіслати відправлення одержувача вказаного в транспортній накладній або будь-якій іншій особі, яка, мабуть, каже, хто може прийняти відправку від імені одержувача (наприклад, особи в тому самому приміщенні або сусіді одержувача).
 • Якщо одержувач є фізичним документом, його індивідуальний номерний номер є обов’язковим для використання. Якщо відправник або одержувач не надає новітній номер одержувача в разі необхідності, будь-який міжнародний сервіс автоматичного поверне відправлення в сторону відправлення. Жалоби та реклама в подібних випадках не приймаються до розгляду.
 • Виправлення не повинно містити заготовлених для перевезення предметів, не повинно містити товарів, які можуть загрожувати життям людей або тварин, транспортним засобом або яким-небудь іншим способом виконати або повідомити інші перекладні товари. У протилежному випадку реклами не будуть задоволені.
 • Якщо для відправлення необхідного митного оформлення, відповідальність відправника забезпечується або переконує, що отримувач забезпечує обслуговування всієї необхідної інформації та точної документації для цих цілей.
 • У разі порушення відправника або одержувача дозволених процедур або відмови від участі в них, невідповідності місцевого законодавства або невідповідності відправлень місцевим дозволам та правилам, розходи на повернення або знищення відправлення ложаться на відправника.
 • У разі форс-мажорних обставин, часткового пошкодження або компенсації матеріальних вантажів можлива згідно з правилами міжнародних кур’єрських сервісів та авіаперевезень, не перевищуючи 20 $ за 1 кг.
 • У тариф не включається оплата місцевих оплачених платежів та поштового зв’язку без окремого погодження. Жалоби та рекламації щодо розміру митних платежів, податків необхідно подавати в можливі органи.

Як відбувається повернення коштів?

 • Повернення коштів можливе за письмовим зверненням протягом 14 днів після позначення передоплачених заявок для імпорту або повернення невідправлених відправлень для експорту.
 • Повернення коштів відбувається протягом 14 днів після задоволення заявки в розмірі передоплати за вичетом платіжних комісій та транспортних розходів на адресну кур’єрську доставку.
 • Відправлення заявки або повернення відправлення без оплати всієї доставки можливо лише до проходження митних процедур.
 • У разі повернення відправлень з перетином будь-яких можливих державних кордонів оплата не повертається. Затрати на повернення відправлень несе відправник.

Будь-які консультації по зарубіжній логістиці, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 063-181-41-76

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.
Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!