Міжнародні перевезення

Міжнародні перевезення топовими кур’єрськими службами зі світовим ім’ям в залежності від країни призначення і характеру вантажу – ось що ми Вам пропонуємо.

Ми робимо міжнародні перевезення з будь-якої точки України посилок і документів з максимальною оперативністю. Ваше відправлення прибуде до одержувача в іншій країні в термін від 1 до 5 днів.

Міжнародні перевезення по всьому світу

з нашою службою можливі завдяки співпраці зі світовими іноземними кур’єрськими службами такими як FedEx (США), Aramex (ОАЕ), UPS (США).

У мережах цих кур’єрських служб міжнародні перевезення авіатранспортом займають мінімальний час. Ми обслуговуємо перевезення на весь світ.

Наші можливості по перевезенню пошти за кордон засновані на кооперації. Ми возимо по Україні документи і вантажі прилетіли з-за кордону. У відповідь надаємо можливість своїм клієнтам відправляти за кордон зустрічні посилки і документи.

Для перевезення за кордон важких вантажів понад 20 кг фізичної ваги – доступна послуга авіафрахт. Особливість даного виду міжнародних перевезень є доставка тільки до аеропорту призначення в іншій країні, де одержувач повинен самотоятельно отримати вантаж.

Міжнародні перевезення кур’єрських вантажів

мають свої особливості, зокрема обмеження по вага і обсягом.

Вага кур’єрського вантажу не повинен перевищувати 20 кг фізичного або 30 кг об’ємного ваги, а також максимальний розмір – 105 см.

Якщо вантаж, який необхідно перевезти за кордон більше, то тариф на його перевезення необхідно вважати індивідуально. Вантажі понад 100 кг, як правило паллетіруются і це також впливає на вартість перевезення.

Надіслати міжнародний вантаж з нами дуже просто.

Після узгодження ціни і підтвердження можливостей доставки, залишається тільки викликати кур’єра, здати йому вантаж і документи, оплатити доставку і чекати, коли доїде.

Вартість послуг міжнародного перевезення

залежить від країни призначення, ваги і габаритів вантажу.

Оплата за авіаперевезення зазвичай визначається з фізичного або об’ємною вагою в кілограмах, при цьому вага округляється до півкілограма в більшу сторону.

Також вартість може залежати від характеру вантажу і різних складнощів митного оформлення. При відправці вантажів необхідно надати документи ідентифікують вантаж і підтверджують його вартість.

Якщо за змістом вантаж підлягає будь – якого виду контролю, то необхідно мати відповідний дозвіл.

Всі актуальні ціни на міжнародні перевезення завжди можна подивитися на профільній сторінці на сайті – см. Ціна Міжнародної Доставки.

Ми також можемо працювати з Вами за індивідуальними тарифами. Телефонуйте особисто і звертайтеся письмово – предметно обговоримо ваші вимога і побажання!

Ціни на Міжнародні Перевезення Кур’єрських Вантажів По Всьому Світу! Дізнайся Ціну Доставки за Кордон і Роби Замовлення!

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!