Кур’єрська служба

Кур’єрська служба має на увазі послуги доставки кур’єром будь-якого відправлення. Доставка кур’єром можлива по різноманітним принципам підбору відправлення у відправника і вручення його одержувачу.

Кур’єрська служба працює в Києві

  • автокур’єр у всіх районах, і піші кур’єри в центрі
  • власні кур’єри у всіх основних містах України
  • доставляє в будь-яку точку країни
  • відправляє за кордон в усі країни світу

Кур’єрська доставка вантажів в регіонах

  • 56 представництв по Україні
  • адресна доставка по відділеннях і в торгові мережі
  • доставка кур’єром наступного дня
  • швидка доставка кур’єром за місто

Кур’єрська служба Добра Доставка організовує роботу по адресній експрес-доставці власними кур’єрами за всіма можливими принципами роботи з відправленням.

Доставка “з рук в руки”

В цьому випадку кур’єр отримує відправлення з рук відправника у того будинку, в офісі на складі або в магазині.

І вручає відправлення кур’єр теж прямо в руки одержувачу у того в офісі, на складі, будинку або просто на вулиці.

Із рук в руки – самий складний принцип вручення кур’єрської пошти, так як кур’єру необхідно особисто перетнутися з одержувачем, попередньо созвонівшісь.

Только при роботі з кур’єрською відправкою за таким принципом можливо вручити пакет особисто в Руки, тобто строго певній особі.

Кур’єрська служба Добра Доставка

доставляет по цьому принціпу

експресс-доставки “з рук в руки”

всю пошту, всі документи, всі посилки,

і все товари інтернет-магазинів.

Це дійсно найважливіший принцип кур’єрською роботи. Це те, чим нова кур’єрська служба відрізняється від пошти. Врученням в руки відправнику.

Ніяких поштових скриньок. Ніяких – залишити у порога. Ніяких – покласти під двері. Ніяких інших нових виправдань чому одержувач не отримав свій вантаж, які зазвичай придумує пошта.

Для доставки кур’єром за принципом “з рук в руки” кур’єрській службі Добра Доставка для правильної організації доставки досить знати мобільний телефон одержувача.

В цьому випадку підтвердженням доставки є підпис одержувача в транспортній накладній на відповідне відправлення.

Доставка “двері-двері”

Цей принцип більш простий у виконанні і вимагає меншої кваліфікації від кур’єрів. Він більш поширений для доставки дрібногабаритних вантажів.

В цьому випадку кур’єр отримує відправлення у дверей відправника і доставляє до дверей одержувача. Або воріт. Або пункту пропуску.

При такій технології вручень кур’єр не зобов’язаний заходити в будинок, прийом і вручення пакетів відбувається на вулиці. Або, наприклад, на першому поверсі багатоповерхового будинку в разі доставки на будинок в багатоквартирне будівлю. Або біля воріт в приватному секторі.

Ми намагаємося не використовувати цей принцип, так як він пов’язаний з частими труднощами для одержувачів. Ця технологія поширена на ринку так як простіше для кур’єрів і на дві копійки дешевше для інших кур’єрських служб.

Її застосування виправдане тільки у випадку з вантажами, для яких необхідна допомога в завантаження і вивантаження в автомобіль.

Також як і в попередньому випадку підтвердженням доставки є підпис одержувача в накладній. Тільки в цьому випадку для вручення не кур’єр йде до одержувача, а одержувач до кур’єру.

Це важлива різниця. Враховуйте її при виборі кур’єрської служби!

Наприклад, за світовими стандартами, якими ми керуємося при доставці принцип “з рук в руки” цінується значно вище. Ми ж ставимо на перше місце – якість послуг. А не «кур’єрам простіше”, як інші.

Доставка “Адреса-Адреса”

За цим принципом здійснюється адресна доставка в торгові мережі, на склади і відділення. На відміну від попереднього принципу при такій доставці немає необхідності в особистому врученні.

Досить здати оправлення на склад, черговому відповідальній особі. Наприклад, віддати охорони, яка зазвичай відмовляється підписувати документи. Покласти на стійку рецепшен в готелі. Кинути лист в поштову скриньку. Вручити консьєржа.

Відмінністю від попередніх випадків тут можливо знеособлене вручення. Із серії “кинули в абонентський ящик”, “залишили на рампі”, “здав на приймання”, “поклав біля дверей”, “віддав охороні”.

Підтвердженням доставки при такій технології є підпис кур’єра, який робив доставку. В цьому немає нічого нового – так діють пошти, так доставляють листоноші. Іноді без цього не обійтися, але в цілому надійність роботи за таким принципом істотно нижче.

Доставка “Відділення-Відділення”

Взагалі не відноситься до сфери діяльності будь-якої кур’єрської служби, так як кур’єр не виїжджає на адресу. Одержувач сам їде замість кур’єра отримувати свій вантаж туди куди зручно перевізнику, а не йому самому. В цьому немає кур’єрського сервісу! Ні грама.

Кур’єрська служба Добра Доставка в більшості випадків забезпечує доставку “з рук в руки», «двері-двері” за ціною, по якій інші везуть “відділення-відділення”. Ми робимо експрес-доставку там, де інші ледь ворушаться три дні.

Вивчайте тарифи. Якщо ви платите за безадресні перевезення як за кур’єрську доставку (це не рідкість, як показує наша практика!), То краще скористайтеся послугами нашої кур’єрської служби.

Зручніше одержувачам і швидше для Вас.

Кур’єрська служба в Києві і по всій Україні 100% працює як годинник. Ми також можемо працювати з Вами за індивідуальними тарифами. Телефонуйте особисто і звертайтеся письмово – предметно обговоримо ваші вимога і побажання!

Тарифи на Послуги Кур’єрської Служби – Добра Доставка! Дізнайся Вартість Доставки і Роби Замовлення!
Добра Доставка - Товаров, Посылок, Документов, Грузов по Киеву, Украине и Всему Миру!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Київу, Україні и Всьому Світу!