Розсилка по списку адрес

Розсилка по списку адрес здійснюється за реєстром, який надає замовник в економному режимі.

Все розсилки, як правило, закриваються протягом 1-3 днів з моменту обробки реєстру.

Наша компанія знімає будь-яку головний біль по організації розсилки – надішліть нам реєстр з адресами, повідомте, де забрати матеріали для розсилки, все інше ми зробимо самі й відзвітуємо перед замовником про доставку.

Розсилка запрошень, подарунків, регулярної торгової поліграфії й тому подібних відправлень, які мають на увазі чіткий дедлайн, здійснюється в експрес режимі.

Приклад бандеролей для розсилки по реєстру адрес

Рассылка по списку адресов- Розсилка по списку адрес

При необхідності сортувати, доупаковувати, перераховувати необхідно передати реєстр адрес як мінімум за три дні до фінальної дати доставки

Наша компанія здійснює лише адресну доставку з підтвердженням отримання.

Ми не робимо безадресну доставку по поштових скриньках і не роздаємо листівки на вулицях.

У тому випадку, якщо замовник надає слабкий реєстр (неправильні адреси, юридичні адреси, які не збігаються з фактичними, якщо відсутні номери телефонів та контактні особи) розсилка здійснюється за принципом “як можливо”.

Тобто повторна доставка безкоштовно не здійснюється, переадресація відповідно до тарифів з обов’язковим повідомленням замовника. Всі матеріали не знайшли адресата в цьому випадку за узгодженням із замовником повертаються йому в обов’язковому порядку.

Практика показує 100% вручення всіх регулярних розсилок за реєстрами з актуальними адресами та контактами.

Розсилка по списку адрес по філіях і торговельним мережам

Наша компанія організовує розсилки по філіях і торговельним мережам, де набір адрес статичний, незмінний і завжди повторюється.

В цьому випадку необхідно надати нам один раз правильний реєстр з адресами й контактами, щоб надалі робити розсилки за цим реєстром по нужді або з якоїсь періодичністю.

Наприклад, замовлення розсилки по філіях при заздалегідь відомому реєстрі виглядає наступним чином: “заберіть там-то те-то і розішліть по всіх магазинах”.

Розсилка по списку адрес може бути регулярної до затвердженої періодичністю.

Наша компанія самостійно створить всі супровідні документи, забере вантаж, розсортує по містах і адресами, упакує для безпечного транспортування, довезе і відзвітує. Наше кредо для клієнтів “ніякого головного болю”.

Вартість розсилка по списку адрес – журналів, книг, запрошень, періодичних друкованих видань, рекламної продукції та поліграфії

Ціна на економ-розсилку по Києву і основними містами України – 80 грн., За адресу до 0,5 кг. Термін економ-розсилки – 1-5 днів.

Ціна на експрес-розсилку по Києву і основними містами України – 120 грн, за пакет до 0,5 кг. При замовленні з вечора або до 12-00, і підборі документів до 14-00 – доставка день-у-день. При більш пізніх строках – доставка на наступний день.

Ціна на розсилку по віддалених адресах – уточнюється згідно з довідником зон, в тарифі економ.

У вартість може бути включені додаткові послуги – сортування і доупакування.

Як правило, ми отримуємо розсилку масово в друкарні або поліграфічному комбінаті, а реєстр адрес у замовника, після чого поліграфія сортується в потрібній кількості на кожен вказану адресу й упаковується відповідно до стандартів, необхідним для безпечної доставки.

Кожне відправлення буде упаковано в непромокальний знеособлений пакет і супроводжується транспортної накладної для однозначного контролю доставки.

Все розсилки формуються з валового виробничого вантажу на сортувальній станції складського типу, згідно з напрацьованими за роки технологіям. Це дозволяє уникати помилок при формуванні відправлень і істотно прискорює доставку.

Розсилка по списку газет і журналів

Експрес розсилки – розсилки з чітким дедлайном, обов’язково узгоджуються з особистим менеджером. Також обов’язково надається реєстр адрес з контактними особами і їх телефонами.

Економ розсилки поліграфії, журналів і періодичних видань – здійснюються за мінімальною вартістю 60 грн за адресу. Як правило, при кількості до 500 відправлень, доставка здійснюється до 3 днів по Києву, до 5 днів по території України. При більшій кількості відправлень одноразово терміни можуть зрушуватися в залежності від географії адрес в реєстрі.

Міжнародна розсилка каталогів і зразків за реєстром – документів здійснюється авіадоставкою з аеропорту Бориспіль, за стандартними тарифами FedEx, зі знижкою 100 грн за адресу. У реєстрі обов’язково повинна бути вказана адреса з індексом, контактна особа з номером телефону.

При підборі палетних норм для подальшого сортування поліграфії за адресами для розсилки, необхідно повідомляти особистого менеджера за два дні. Розсилки можна замовляти будь-якої ваги й обсягу, але як правило потрібно дотримуватися кур’єрську норму на одну адресу (до 20 кг фізичної ваги й до 30 кг об’ємного – одне місце на одну адресу)

Ми професіонали у сфері підготовки відправлень до розсилки, маємо великий досвід роботи за реєстрами при підборі комплектного відправлення у постачальників і розукомплектацію за необхідними кількостям для подальшої відправки за адресами. Наші клієнти відомі компанії з різноманітною тематикою видань і з великою кількістю передплатників.

Матеріали для формування розсилок в Києві підбираються кур’єром на замовлення клієнта в будь-якому районі міста, за будь-якою адресою без обмежень. Аналогічно, відправлення за адресами в реєстрі доставляються кур’єром за адресою одержувача в будь-який район міста.

Адресна поштова розсилка – єдиний спосіб доставити журнал або каталог у збереженому вигляді одержувачу. Це єдиний спосіб отримати підтвердження, що адресат отримав пакет і той вручений туди, куди відправлений.

Розсилка за реєстрами каталогів і рекламних матеріалів по Україні

Каталоги, обов’язкові зразки періодичних видань, газети для торгових мереж доставляються протягом трьох днів згідно з наданим реєстром.

Доставка рекламних матеріалів, періодичних видань, каталогів та буклетів можлива в будь-яку точку України – в усі основні міста, віддалені міста входять в регулярний довідник, а також в будь-яке місце куди немає регулярних відправлень.

Розсилка по списку адрес доступна у всіх головних містах України (1 зона), куди відносяться:

Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Кривий Ріг, Краматорськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Для всіх категорій доставки можливе виконання доручень клієнта і замовлення будь-якої з типових Додаткових послуг.

Міжнародні відправлення для максимально швидкого відправлення за кордон здаються для митного оформлення день-у-день після упаковки розсилки згідно з міжнародними стандартами.