Транспортна компанія

Транспортна компанія Добра Доставка – це загальнонаціональна система доставки вантажів, дистрибуція за принципом “до певного часу”, комплексні рішення і висока якість, що означає в нашому розумінні швидкість і надійність доставки.

Транспортні послуги перевезення вантажів

з одного населеного пункту в інший здійснюються по всій Україні, в т.ч. і по основних містах, і по віддаленим від обласних.

Транспортні послуги мають на увазі

  • виїзд на склад відправника
  • доставку до дверей одержувача
  • експрес-доставку

Доставка і підбір вантажу здійснюється в рамках надання регулярних транспортних послуг відповідно до маршруту руху транспорту служби доставки. Для зручності замовника маршрут транспорту повинен бути узгоджений з транспортною компанією.

Транспортування вантажів здійснюється після оголошення його цінності. Вона становить 0,5% від загальної вартості вантажу, заявленої відправником.

У разі неможливості одержувача прийняти вантаж, безкоштовне зберігання вантажу – протягом 5 днів з моменту прибуття вантажу в пункт призначення в т.ч. святкові та вихідні дні.

Ціни на транспортні послуги в межах міста Києва не високі, дорожче перевезти вантаж в інше місто або область. У такому випадку до вартості адресної доставки додається ціна за кілометр відстані в одну сторону. Відстань легко проконтролювати на Google Картах, що забезпечує повну прозорість розрахунку вартості вантажоперевезень.

Зручніше одержувачам і швидше для Вас.

Транспортна компанія з центром в Києві транспортує товари і вантажі по всій території України. Ми пропонуємо як типові галузеві рішення, так і роботу за індивідуальними тарифами.

Телефонуйте особисто і звертайтеся письмово – предметно обговоримо ваші вимога і побажання!

Тарифи на Послуги Транспортної Компанії – Добра Доставка! Дізнайся Вартість Доставки і Роби Замовлення!
Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!