Контрактна логістика

Контрактна логістика – ключ до отримання конкурентної переваги для торгового бізнесу

Успіх в сучасній економіці приходить до тих, у кого виходить бути в потрібному місці в потрібний час, тим самим випереджати своїх конкурентів. Під потрібним місцем ми розуміємо багатоканальні продажу і різноманітні вимоги клієнтів до закупівлі і реалізації товарів. Щоб залишатися попереду конкурентів, потрібно впроваджувати грамотну політику регіонального виконання замовлень, повернень, ремонту та заміни продукції.

На будівництво пунктів обробки, набір персоналу і роботу з вантажами витрачається багато часу і грошей, але ж це не повинно стримувати зростання бізнесу. Добра Доставка пропонує мережу пунктів обробки вантажів, центрів доставки, технологічних рішень і кваліфікованих фахівців для обслуговування ваших ланцюжків поставок, від зберігання і доставки товарів до роботи з поверненнями і ремонтом.

Контрактная Логистика Добра Доставка - Контрактна Логістика

Контрактна логістика – дистрибуція

В якому б напрямку ви не розвивалися, ми вам допоможемо. Ми фахівці індивідуальних рішень. Фахівці, технології та інфраструктура нашого сервісу завжди до ваших послуг.

Ми повністю адаптуємо наші рішення до ваших бізнес-процесів і забезпечимо вам помітну логістичну перевагу на ринку. Добра Доставка допоможе вам вийти на новий ринок або розширитися на існуючому, прискорити обслуговування, запропонувати нові послуги, збільшити сезонні запаси і зменшити обсяги складських робіт. Все це – швидше, дешевше, якісніше, ефективніше.

Рішення: зберігання, доставка і обслуговування

Можливість скористатися повнофункціональними ланцюгами поставок, які відповідають всім міжнародним стандартам, дають суттєві переваги. Ми обслуговуємо компанії, які працюють в таких сферах, як медицина, високі технології, авіакосмічна галузь, промислове виробництво, роздрібна торгівля. Чим би ви не займалися, ми зробимо все можливе, щоб оптимізувати логістику і зменшити накладні витрати.

Логістичні послуги

Багатоканальна дистрибуція. Ми можемо розробити нові або оптимізувати існуючі бізнес-процеси в сфері роздрібної торгівлі, доставки замовлень поштою, e-commerce і доставки в день замовлення.

Консультаційні послуги. Наші фахівці можуть проаналізувати бізнес-процеси, ресурси і витрати в ваших ланцюжках і запропонувати комплексні рішення відповідні вашим цілям.

Управління запасами. Забезпечте собі оперативну доставку, використовуючи для управління запасами нашу систему регіональних представництв і технологічних рішень. Їх можна легко адаптувати з урахуванням ваших вимог до звітності, документообігу та нормативно-правовим актам.

Технології. Позбавтеся від необхідності витрачати значні кошти і використовувати нестабільні технології для управління складом і обробки великої кількості замовлень. Ми пропонуємо використовувати готові автоматизовані рішення без інвестицій в додаткове обладнання, технічне обслуговування та персонал.

Для чого клієнти використовують наші можливості в контрактній логістиці?

Для післяпродажного обслуговування

Наші клієнти створюють широку мережу комплексного обслуговування, щоб стимулювати свій розвиток і зробити його контрольованим. Добра Доставка пропонує універсальну мережу обслуговування логістичних потреб, яка допомагає підтримувати високий рівень післяпродажного обслуговування, зворотної логістики, ремонту та заміни обладнання

Мережа локальних представництв проміжних логістичних центрів і фахівців дає можливість забезпечити доставку запчастин в день замовлення або на наступний день після нього, а також прискорити процес повернення і ремонту товарів за рахунок підвищення ефективності роботи сервісних центрів і технічних фахівців на місцях.

Для високотехнологічних компаній

Щоб продавати товари або обладнання на внутрішньому ринку, потрібно бути готовим обслуговувати ці ринки. Особливо це важливо для високотехнологічних компаній на ринках з високою конкуренцією або постачальників обладнання, які повинні обслуговувати критично важливі компоненти в найкоротші терміни.

Контрактна логістика через налагоджену мережу представництв Доброї Доставки допоможе вам розширити можливості обслуговування клієнтів забезпечуючи вам швидкість і надійність доставки.

Для виконання термінових замовлень

Швидко відправляйте запчастини для ремонту обладнання, яке вийшло з ладу на віддаленому об’єкті, поповнюйте запаси в проміжних логістичних центрах в разі термінового замовлення за допомогою послуг доставки сьогодні-на-сьогодні, доставки за 48 годин, 24 години і навіть швидше.

Добра Доставка працює по всій країні в мережі з 46 представництв для перевезення важливих відправлень в день замовлення (з термінами доставки від 2 до 8 годин) або на наступний день. Користуйтеся нашими послугами, і ви завжди зможете виконати свої зобов’язання щодо швидкості обслуговування.

Для організації мережі доставки і планування запасів запчастин

Завдяки нашим можливостям точного планування запасів запчастин ви зможете зберігати мінімальний обсяг товарів на складі і забезпечити максимальний рівень обслуговування.

Доставляючи запчастини в зручні для ваших технічних фахівців місця, можна підвищити продуктивність їх праці і забезпечити більш гнучкі можливості доставки. Контрактна логістика – Скористайтеся усіма перевагами! ..

Зробити замовлення дуже просто – заповнити коротку зручну форму і чекати дзвінка нашого співробітника!

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!