Доставка по Україні

Добра Доставка доставляє товар в будь-яку точку України

Доставка товарів по Україні здійснюється щодня в режимі 24г / 48г. У всіх основних містах України служба має представництва, в тому числі у великих, але не обласних центрах.

Ми забезпечуємо максимально стислі терміни доставки по всім магістралях. Ми забезпечуємо адресну доставку в будь-якому місті, де є представництво в день прибуття вантажу. І 1-3 дня – максимальний термін доставки в віддалені населені пункти.

Уточннення та подробиці за тел. 063-181-41-76.

Сервіс Добра Доставка здійснює термінову і звичайну доставку по Україні кореспонденції і вантажів для будь-якого бізнесу, а також товарів інтернет-магазинів.

Доставка товарів по Україні – доставка по городам та регіонам

Універсальні тарифи діють у всіх основних містах України, де відкриті представництва сервісу Добра Доставка (46 відділень), для термінової доставки будь-яких типів відправлень.

Будь тариф залежить від характеру відправлення, географії, ваги, габаритів, терміновості і вартості. Нижче вказані універсальні тарифи для всіх основних міст України (1 зона), куди відносяться:

Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Кривий Ріг, Краматорськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці.

До міст 2-7 зони відносяться всі інші населені пункти України. Розподіл зон доставки здійснюється відповідно до відокремленості населеного пункту від найближчого міста 1 зони. Тарифи на доставку в такі населені пункти дивіться в розділі – Доставка за місто.

Перевозка вантажів, посилок та листів по Україні

Для пошти та B2B вантажів по принципом “від двері до двері” для будь-якого бизнесу:

Для інтернет-магазинів B2C, будь-які товари за принципом “з рук в руки”:

Основний тариф для 90% масових товарів – для пакетів вагою до 3 кг., Невеликих габаритів, вартістю до 3000 грн. за принципом “з рук в руки”. KPI вручень – 99,6%!

Перевозка вантажів по Україні за 24/48 годин:

для контрактної торгової логістики – регулярні вантажі по постійним адресам в будь-якої точці України:

Тариф для контрактної логістики в кожному технологічному випадку призначається індивідуально і залежить від географії адрес, характеру вантажу, тривалості типового рейсу, загальної ваги і габаритів, необхідного графіка і часу гарантованого вручення. У разі індивідуальних тарифів доставка по Україні завжди обходиться дуже дешево.

Наші фахівці мають величезний досвід розробки технологічних рішень для різних галузей, тому можемо гарантувати дешевизну і зручність.

Тариф може становити – від 3 грн., За 0,5 кг, від 40 грн., За адреса, від 8 грн., За км. від 200 грн на годину і ін. варійованих параметрів індивідуальних для кожного рішення. Звертайтеся, порахуємо! ..

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.