Співпраця

Співпраця та партнерство – ключові принципи в рамках довгострокових відносин з усіма нашими контрагентами.

Ми відкриті і любимо спілкуватися. Сміливо звертайтеся до нас з побажаннями і пропозиціями.

Для співпраці, якщо вам є що запропонувати нам чи нам є що запропонувати вам – напишіть нам лист на адресу info@dostavkadobra.com.ua, або зателефонуйте.

Кліентам

Якщо вас зацікавило будь-яке з пропозицій, які опубліковані на сайті, сміливо звертайтеся до нас.

Ми дійсно робимо те, що інші роблять погано, з труднощами або не роблять взагалі. За нашими плечима 20 років досвіду на ринку кур’єрської експрес-доставки, контрактної логістики і e-commerce.

Багато клієнтів звертаються до нас відчуваючи значні проблеми з деякими аспектами нашої профільної діяльності та ми з успіхом вирішуємо їх в рамках наших технологічних підходів.

Хочете покращити свій бізнес? Проблеми з логістикою і доставкою заважають розвиватися? Ми точно зможемо допомогти.

Постачальникам

Якщо ви є постачальником витратних матеріалів, упаковки, супутніх товарів, працюєте з іншими компаніями на ринку кур’єрської доставки і логістики – надсилайте нам ваше комерційної пропозицію.

Гарантуємо, що ми уважно розглянемо кожну пропозицію, яка прийде до нас, і, можливо, почнемо співпрацю, якщо воно здасться нам привабливим.

Ми завжди прагнемо знизити собівартість наших послуг або надати нашим клієнтам додатковий сервіс.

Якщо ви надаєте супутні послуги, які з вашої точки зору можуть стати в нагоді нам у рамках ведення нашої діяльності – зробіть нам вашу пропозицію.

 Підрядным підприємствам та профільному бізнесу

Якщо ви бажаєте відправляти вантажі, корреспонденцію та міжнародні відправлення з допомогою нашої служби або стати нашим представником в вашому регіоні – звертайтеся будь ласка.

Якщо ви є підрядною організацією на ринку експрес-доставки, логістики, перевезень або e-commerce в Києві, регіонах України або за кордоном ми також чекаємо вашу комерційну пропозицію.

 

Наші представництва діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.