Терміни доставки

Добра Доставка – сервіс, який доставляє БУДЬ-ЯКЕ відправлення для кожного бізнесу з замовленнями, відісланими в БУДЬ-ЯКИЙ час, з підбором в БУДЬ-ЯКИЙ обумовлений час зручний клієнту.

Ми забезпечуємо короткі терміни доставки, доставляємо максимально швидко і не один раз в разі зміни планів одержувача.

Діючі періоди доставки по Києву:

Ранній. Замовлення до 10-30, готовність відправки для підбору до 12-00, доставка в той же день з 13-00 до 20-00

Основний. Замовлення до 12-00, готовність відправки для підбору до 14-00, доставка в той же день з 15-00 до 20-00

Зручний. Замовлення до 14-00, готовність відправки для підбору до 16-00, доставка на наступний день з 8-00 до 20-00

Пізній. Замовлення до 20-00, готовність відправки для підбору до 10-00, доставка на наступний день з 11-00 до 20-00

Висновки:

Якщо Добра Доставка отримує замовлення з вечора або до 12-00 – доставка день в день.
А якщо Добра Доставка отримує замовлення після 12-00 – доставка на наступний день.

Найкращій спосіб зробити замовлення, щов воно гарантовано було прийняте та виконане – зробити його через Особистий кабінет

Короткі терміни доставки по Україні:

Замовлення в Києві до 15-00, готовність відправки до 16-00, доставка на наступний день у всіх основних містах України з 8-00 до 20-00

Для регіональних інтернет-магазинів. При отриманні відправлення в Києві до 12-00, доставка день в день. При отриманні відправлення після 12-00, доставка на наступний день

Для доставки по Київській області. При отриманні відправлення в Києві до 16-00 доставка в обласні міста – на наступний день.

Короткі терміни доставки за кордон в 226 країн світу:

В мережі FedEx – доставка 1-3 дня

В мережі Aramex – доставка 2-5 дней

В сети UPS – доставка 3-7 дней

Ці терміни доставки відправлень за кордон вказані з моменту вильоту з Києва. Терміни доставки відправлень з інших міст збільшуються на 1-2 дня – витрати часу на дорогу до Києва і митне оформлення.

Терміни доставки відправлень бездокументарну характеру, збільшуються на час, необхідний на митне оформлення в країні призначення.

Чому ми впевнені, що ця пропозиція буде цікавою для Вас?

Ми відповідаємо світовим стандартам !!!

Наш сервіс доставляє в Україні міжнародну пошту, а також товари зарубіжних інтернет-магазинів. Тому терміни і технології доставки відповідають вимогам світових кур’єрських служб – FedEx, Aramex. Користуючись нашим сервісом ви отримуєте доставку по світовим стандартам.

Діємо швидко – надшвидко!!!

Наш досвід показує, що швидкість доставки сильно впливає на задоволеність одержувача. Особливо це важливо для інтернет-магазинів, так як задоволений покупець – завжди повернеться.

Негативний досвід при покупці в e-commerce – це доставка повільно або не вчасно. Так як ми, о диво, робимо все навпаки – швидко і вчасно, продажу наших клієнтів завжди ростуть.

Гарантуємо

Якщо наш сервіс підписав умови гарантованого підбору відправлень в певний час, то це буде зроблено саме в обумовлений час. Визначеність важлива багатьом клієнтам. Особливо тим, хто відправляє багато і кожен день. Не було такого, щоб ми не приїхали, якщо обіцяли. Навіть в негоду, навіть в свято.

Це надійно

Ми відповідаємо за збереження відправлень в межах мінімальної гарантованої суми і відповідаємо матеріально за пропажу або псування відправлень. Якщо форс-мажор стався з відправленням з довільно задекларованої вартістю, яка була оплачена згідно тарифів, ми компенсуємо повну задекларовану вартість вантажу.

Зрештою, це дешево!

Так, для тих кому не так важлива швидкість, скільки вартість відправлень, існують знижені індивідуальні тарифи!
При цьому, якщо є фізична можливість такі відправлення також доставляються максимально швидко.

Зробити замовлення дуже просто – заповнити коротку зручну форму і чекати дзвінка нашого співробітника!