Інтернет-магазинам

Добра Доставка – пропонує кур’єрські послуги інтернет-магазинам, надшвидку доставку, спеціальні тарифи, спеціальний сервіс.

Ми забезпечимо вам додаткові вигоди. Адресна доставка до двері доступна в будь-яку точку України (46 представництв) на наступний день, а в Києві – день-у-день.

Добра Доставка – сервіс-фахівець з організації інтернет-магазинах доставки «останньої милі», скорочуючи терміни до найкоротших. Комплекс послуг фулфілмент дозволяє прискорити доставку і оптимізувати складські витрати.

Кращий тариф на доставку інтернет-магазинам

Доставка посилки до 3 кг, до 3000 грн, день-у-день по місту60 грн., У вартість включені послуги контроль оплати, попутний розрахунок і попутний повернення, повторна доставка і переадресацію за погодженням з одержувачем.

По Україні – (при замовленні до 15-00, отриманні до 17-00, на наступний день до 18-00) – 80 грн.

Оплата за вагу і об’єм (внутріміська доставка) – 5 грн / кг., По Україні – 8 грн / кг.

це означає, наприклад, що доставка коробки взуття або смартфона – 60 грн., 5 кг ноутбук – 70 грн, а 15 кг. мікрохвильовка – 120 грн, і т.д. І на 20-30 грн дорожче при доставці по Україні.

Цена доставки товаров для интернет магазинов - Добра Доставка 2019

Зверніть увагу – тариф розрахований на постійну роботу, будь-яка разова доставка – 90 грн.

Ніяких окремі тарифів на підбір відправлень – немає.

Никаких доплат на стандартные отправления – нет. Страховка – в тарифе – до 3000 грн, попутный возврат и контроль оплаты – тоже.

Все включено в тариф. И это проще для понимания и дешевле в итоге, чем более дешевый базовый тариф других курьерских служб с кучей доплат за каждый чих.

Організація кур’єрської доставки для інтернет-магазинів

Надзвичайно швидка доставка

по Києву, замовлення до 12-00, готовність відправки для підбору до 14-00, доставка – в той же день з 15-00 до 20-00, по Україні – на наступний день!

Найбільш затребуваний формат – швидка доставка день-у-день веде до зростання замовлень у будь-якого інтернет магазину, який використовує Добру Доставку. Винятків – не було! ..

З обмеження за часом доставка (потрібно вручити до стольки-то або після стольки-то) – 120 грн.

Практика нашого сервісу показує, що будь-який інтернет-магазин може розраховувати на повторні покупки, зменшення кількості відмов, зниження витрат на повернення і лояльність покупців.

Ми весь час спостерігаємо, як відгуки від покупців про магазини змінюються на краще, після початку співпраці цих магазинів з Доставкою Добра.

Інтернет-магазинам доставка дається важко, а чутливість клієнтам до сервісу доставки – велике. Покупець хоче швидко. Покупець хоче в зручний час.

Ті онлайн магазини, які користуються доставкою 1-3 дні зазвичай втрачають половину клієнтів. Тих покупців, які хотіли б отримати свою покупку завтра. Або навіть сьогодні.

Тому з нашої швидкістю служби доставки у будь-якого онлайн магазину збільшується кількість лояльних покупців.

Безперервна робота

Замовлення – в будь-який час, доставка – максимально швидко! Подивіться які терміни забезпечує наш сервіс! На ринку такої якості і швидкості не може добитися майже ніхто.

Ми домоглися цього оскільки діємо за світовими стандартами і відповідаємо вимогам великих міжнародних кур’єрських служб, для яких возимо посилки та вантажі в межах України.

Половина клієнтів задоволених доставкою конкретного онлайн магазину – з нашої практики – повертається в цей магазин за повторної покупкою.

Максимум вручень – мінімум повернень

KPI успішних вручень 99,6%! До спеціального тариф Добра Доставка all inclusive включена повторна доставка і можлива переадресація, що істотно підвищує успішність вручень в тому випадку, якщо одержувач розминувся з кур’єром або у нього змінилися плани. Ми доставляємо краще за всіх!

Ефект збільшення лояльності від якісного сервісу відчувається вже через 2-3 місяці. Звертайтеся, і ви відчуєте теж!

Контроль оплати

Найболючіше питання для інтернет-магазинів контроль оплати одержувачем товару вирішується просто! Для самого масового сегмента посилок вартість до 3000 грн. – послуга безкоштовна. Послуга декларації вартості до 3000 грн. – безкоштовна! У будь-якого інтернет-магазину є можливість проводити контроль оплати і отримувати оплату від покупців щодня. Щоб дізнатися більше – звертайтеся до особистого менеджера.

100% компенсація в разі втрати або пошкодження

Для товарів вартість яких задекларована, до 3000 грн – безкоштовно, а для більшої вартості з оплатою 2% вартості додаткової послуги, в разі втрати або пошкодження передбачена 100% компенсація вартості.

Як ідеально ми б не працювали, під час перевезення завжди існує ризик, пов’язаний з втратою або пошкодженням відправлення. Форс-мажори трапляються. Кожне ваше відправлення вартістю до 3000 грн застраховано від подібного, і це включено в тариф!

Вам вирішувати, яку вартість вказувати в документах – від 0 до 50000 гривень. Ми буде нести відповідальність тільки за заявленою цінності посилки. Тому важливо, вказувати фактичну вартість товарів. Також необхідно сплатити обов’язковий страховий збір – 2% вартості в разі більш дорогих відправлень для обов’язкової компенсації.

Повернення відмов

Попутний повернення в межах міста (при новому замовленні) – безкоштовно. Спеціальний повернення – відповідно до тарифів. Повернення по Україні – 50% вартості доставки.

Ми доставляємо з мінімальною кількістю повернень товару інтернет-магазинам. У Доброї Доставки найвищий KPI успішних вручень обумовлений особливими підходами до вручення відправлень.

Якщо з вашої поточної службою доставки повернення – постійний головний біль, то звертайтеся! Ми її знімемо.

Ціни на доставку інтернет-магазинам

по Києву

по Україні

у віддаленні райони

міжнародна доставка

Добра Доставка знає всі проблеми інтернет-магазинів і вміє їх вирішувати. Більше 100 інтернет-магазинів довірять нам свої товари, багато хто з них за роки співпраці виросли в рази. Давайте розвивати бізнес разом!

Надсилайте замовлення з Доброї Доставкою. Ми швидко і дбайливо доставимо товари вашим клієнтам в усі куточки України. У разі ж втрати або пошкодження вантажу з вини компанії, інтернет-магазину буде компенсована його вартість.

Такі ж Тарифи Діють у Всіх Основних Містах України! Звертайтеся до Нас з Будь-якого Міста.
Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!