Інтернет-магазинам

Добра Доставка – пропонує кур’єрські послуги інтернет-магазинам, надшвидку доставку, спеціальні тарифи, спеціальний сервіс.

Ми забезпечимо вам додаткові вигоди. Адресна доставка до двері доступна в будь-яку точку України (56 представництв) на наступний день, а в Києві – день-у-день.

Кращі ціни на доставку інтернет-магазинам

Кращі ціни на доставку інтернет-магазинам

Зверніть увагу, тарифи розраховані на регулярну роботу.

Інтернет-магазинам доставка замовлень, переданих в першій половині дня, гарантована в другій.

При дотриманні дедлайнів на видачу відправлень подібна доставка по категорії Експрес тарифікується як Стандарт.

Вантажі можливо здавати на склади самостійно для прискорення сортування.

Кращий тариф інтернет-магазинам доставка день-у-день

Доставка посилки до 0,5 кг, до 3000 грн, день-у-день по Києву – 50 грн., У вартість включені послуги контроль оплати, попутний розрахунок і попутний повернення, повторна доставка і переадресація за погодженням з одержувачем.

По Україні – (при замовленні до 15-00, отриманні до 17-00, на наступний день до 18-00) – 60 грн.

Оплата за перевищує категорії вага і обсяг – 5 грн / 0,5 кг. Об’ємна вага обчислюється за формулою: довжина * ширина * висота / 3000.

Ніяких окремих тарифів на підбір відправлень в місті – немає. У разі якщо підбір відправлень здійснюється з віддаленого населеного пункту, вартість підбору визначається за тарифом для передмість або віддалених місць, або відповідно до зон віддаленості за виїзд на віддалений склад.

Ніяких доплат на стандартні відправлення – немає. Страховка – включена в тариф – до 3000 грн, попутне повернення і контроль оплати – теж.

Все включено в тариф. І це простіше для розуміння і дешевше в підсумку, ніж дешевший базовий тариф інших кур’єрських служб з купою доплат за кожен чих.

Організація кур’єрської доставки для інтернет-магазинів

Добра Доставка – сервіс-фахівець з організації інтернет-магазинах доставки “останньої милі”, скорочуючи терміни до найкоротших. Комплекс послуг фулфілмент інтернет магазинам дозволяє прискорити доставку та оптимізувати складські витрати.

Інтернет магазинам доставка день-у-день по Києву дає глобальну конкурентна перевагу над повільними сусідами.

Ті, хто користуються такою доставкою, мають додатковий час на обробку та комплектацію своїх замовлень.

Жоден з інтернет-магазинів хто користується доставкою день-у-день по Києву і на наступний день по Україні нашою службою за багато років не відмовився від цієї послуги.

Надзвичайно швидка доставка

по Києву, замовлення до 11-00, готовність відправки для підбору до 12-00, доставка – в той же день з 13-00 день-у-день, по Україні – на наступний день!

Найбільш затребуваний формат – швидка доставка день-у-день веде до зростання замовлень у будь-якого інтернет-магазину, який використовує Добру Доставку. Винятків – не було! ..

Практика нашого сервісу показує, що будь-який інтернет-магазин може розраховувати на повторні покупки, зменшення кількості відмов, зниження витрат на повернення і лояльність покупців.

Ми весь час спостерігаємо, як відгуки від покупців про магазини змінюються на краще, після початку співпраці цих магазинів з Доставкою Добра.

Інтернет-магазинам доставка дається важко, а чутливість клієнтам до сервісу доставки – велике. Покупець хоче швидко. Покупець хоче в зручний час.

Ті онлайн магазини, які користуються доставкою 1-3 дні зазвичай втрачають половину клієнтів. Тих покупців, які хотіли б отримати свою покупку завтра. Або навіть сьогодні.

Тому з нашої швидкістю служби доставки у будь-якого онлайн магазину збільшується кількість лояльних покупців.

Безперервна робота

Замовлення – в будь-який час, доставка – максимально швидко! Подивіться які терміни забезпечує наш сервіс! На ринку такої якості і швидкості не може добитися майже ніхто.

Ми домоглися цього оскільки діємо за світовими стандартами і відповідаємо вимогам великих міжнародних кур’єрських служб, для яких возимо посилки та вантажі в межах України.

Половина клієнтів задоволених доставкою конкретного онлайн магазину – з нашої практики – повертається в цей магазин за повторної покупкою.

Максимум вручень – мінімум повернень

KPI успішних вручень 99,6%! До спеціального тариф Добра Доставка all inclusive включена повторна доставка і можлива переадресація, що істотно підвищує успішність вручень в тому випадку, якщо одержувач розминувся з кур’єром або у нього змінилися плани. Ми доставляємо краще за всіх!

Ефект збільшення лояльності від якісного сервісу відчувається вже через 2-3 місяці. Звертайтеся, і ви відчуєте теж!

Контроль оплати

Найболючіше питання для інтернет-магазинів контроль оплати одержувачем товару вирішується просто!

Для самого масового сегмента посилок вартість до 3000 грн – послуга безкоштовна.

Послуга декларації вартості до 3000 грн – безкоштовна!

У будь-якого інтернет-магазину є можливість проводити контроль оплати і отримувати оплату від покупців щодня.

Щоб дізнатися більше, звертайтеся до особистого менеджера.

100% компенсація в разі втрати або пошкодження

Для товарів вартість яких задекларована, до 3000 грн – безкоштовно, а для більшої вартості з оплатою 2% вартості додаткової послуги, в разі втрати або пошкодження передбачена 100% компенсація вартості.

Як ідеально ми б не працювали, під час перевезення завжди існує ризик, пов’язаний з втратою або пошкодженням відправлення. Форс-мажори трапляються. Кожне ваше відправлення вартістю до 3000 грн застраховано від подібного, і це включено в тариф!

Якщо товар переданий для доставки без оголошеної вартості, відповідальність не може перевищувати і обмежується сумою мінімальної оціночної вартості відправлення – 300 грн. Якщо оголошена вартість перевищує 3000 грн, до тарифу додається страхова сума в розмірі 2% від розміру оголошеної вартості.

Вам вирішувати, яку вартість вказувати в документах – від 0 до 50000 гривень. Ми будемо нести відповідальність тільки за заявленою цінності посилки. Тому важливо, вказувати фактичну вартість товарів. Також необхідно сплатити обов’язковий страховий збір – 2% вартості в разі більш дорогих відправлень для обов’язкової компенсації.

Якщо вартість відправлення не задекларована або не підтверджена документально, а страховий збір не сплачено, в разі форс-мажорних обставин, компенсація буде здійснена в розмірі мінімальної оціночної вартості бухгалтерії. Ми не зобов’язуємо вас оплачувати страховий збір, як це роблять інші служби. Декларування – справа добровільна.

Враховуйте в своїй діяльності, що компенсація в розмірі оголошеної вартості, буде здійснена в разі, якщо вартість оголошена при відправленні, страховий збір оплачений, а сума компенсації підтверджена документально

Повернення товару у разі відмови отримання

Попутнє повернення в межах міста (при новому замовленні) – безкоштовно. спеціальне повернення – відповідно до тарифів. Повернення по Україні – 50% вартості доставки.

Ми доставляємо з мінімальною кількістю повернень товару інтернет-магазинам. У Доброї Доставки найвищий KPI успішних вручень обумовлений особливими підходами до вручення відправлень.

Якщо з вашої поточною службою доставки повернення – постійний головний біль, то звертайтеся! Ми її знімемо.

Ціни на доставку інтернет-магазинам

по Києву

по Україні

у віддаленні райони

міжнародна доставка

Добра Доставка знає всі проблеми інтернет-магазинів і вміє їх вирішувати. Понад 100 інтернет-магазинів довірять нам свої товари, багато хто з них за роки співпраці виросли в рази. 

Надсилайте замовлення з Доброї Доставкою. Ми швидко і дбайливо доставимо товари вашим клієнтам в усі куточки України. У разі ж втрати або пошкодження вантажу з вини компанії, інтернет-магазину буде компенсована його вартість.

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!