Аналізи за кордон

Аналізи за кордон відправити досить просто, скориставшись досвідом нашої служби в цій сфері.

Ми відправляємо за кордон в країни, які дозволяють ввезення біоматеріалів – в США, Німеччину, Туреччину і т.д біоматеріалів людини і тварин, яких досить для аналізів ДНК, онкологічних захворювань, для генетичних досліджень і діагностики захворювань.

Ми відправляємо за кордон зразки слини, крові, шкіри для медичних досліджень.

Вартість відправлення аналізів до 0,5 кг (98% відправлень) – 2930 грн.

Зразки повинні бути упаковані в спеціальні медикал паки, які ми надана і супроводжуватися відповідними супровідними документами.

Як відправити аналізи за кордон?

Перш за все необхідно перевірити чи дозволяє країна призначення ввезення конкретного матеріалу. Деякі країни накладають специфічні митні обмеження на доставку аналізів.

Потрібно підготувати документи. Аналізи повинні супроводжувати документи для лабораторії призначення у встановленій одержувачем формі.

Для оформлення міжнародних супровідних документів відправник повинен надати нашій службі ксерокопію свого паспорта і лист від лікуючого лікаря або медичного закладу із зазначенням точного складу біоматеріалу та призначення до конкретного аналізу. Для біоматеріалів тварин потрібно надати лист від ветеринарного лікаря або ветклініки аналогічного змісту

Потрібно викликати кур’єра і передати йому документи і вантаж, оплатити відправлення і вказати в міжнародній авіанакладній точну адресу лабораторії отримання, адреса з індексом і номером телефону одержувача.

Як бачите – досить просто.

Як упакувати аналізи для доставки за кордон?

Упаковка біоматеріалів для медичної діагностики – зона відповідальності відправника. Наша служба в будь-якому випадку доупакует відправлення в медикал-пак міжнародного зразка, який запобігає контакт навколишнього середовища з біозразків. Однак, для передачі кур’єру зразок повинен бути герметично упакований в первинний контейнер.

Мазки (скла) необхідно упакувати в коробочку переклавши ватою.

Пробірки повинні бути упаковані в зовнішній контейнер з м’якою прокладкою всередині. Пробірки повинні бути герметично закриті, щоб виключити витікання або псування матеріалу.

Палички для ДНК-тестів повинні бути герметично закриті в пластикових контейнерах або пробірках. Слина або сеча повинні бути упаковані в герметичну тару.

У тому випадку, якщо транспортування аналізів повинна бути виконана з температурним режимом, контейнер з матеріалом повинен бути покладений на хладоген і упакований в зовнішній герметичний термостійкий контейнер.

У разі відправлення біоматеріалів з температурним режимом з регіонів, можливо додаткове охолодження холодоносія перед відправкою за кордон.

Які аналізи не можна відправляти за кордон?

За кордон не можна відправляти інфекційні небезпечні зразки.

Не можна відправляти біоматеріал спеціально заражений заразними захворюваннями, що передаються контактним шляхом.

Не можна відправляти біоматеріали на аналіз у відкритому упакованому вигляді, в такому, який може призвести до поширення захворювань або привести до зараження співробітників кур’єрської служби або митної служби.

Співпраця для відправок аналізів за кордон

Ми співпрацюємо з українськими лабораторіями, медичними закладами та практикуючими лікарями, допомагаючи їм відправити аналізи своїх пацієнтів за кордон. Звертайтеся до нас з питання доставки за кордон біоматеріалів і аналізів, ми допоможемо здійснити експорт в найкоротші терміни.

Залишилися питання? Звертайтеся за будь-якими консультаціями з питання відправки аналізів за кордон – по тел. 067-823-02-19

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!