Aramex Експорт

Aramex — міжнародна компанія, що надає поштові, кур’єрські та інші послуги логістики по всьому світу. Базується в Об’єднаних Арабських Еміратах, штаб-квартира в Лондоні.

Добра Доставка співпрацює з представництвом Aramex c 2010 року. Більше десяти років ми відправляємо документи і вантажі за кордон в мережі Aramex. Дешево, швидко, без бар’єрів. Найкращі тарифи в Азію та Африку, спецумови митного оформлення у всьому світі!

Тарифи на експорт Aramex 2019. Трекінг Aramex  (відслідкувати)

Стоимость международной доставки документов и грузов ARAMEX Добра Доставка 2019

Зоны удаленности стран мира для международной доставки документов и грузов Добра Доставка 2019

2 Зоны удаленности стран мира для международной доставки документов и грузов Добра Доставка 2019

Міжнародна курсова служба Aramex – особливості доставки

Можливо відправити вантаж і кореспонденцію в будь-яку із зазначених країн будь-якої ваги. У разі якщо вага відправлення перевищує 5 кг реальної або об’ємної ваги, вартість відправки необхідно узгодити з особистим менеджером.

Тарифи на міжнародну транспортування вантажів діють для всіх основних міст України. Для експорту з віддалених населених пунктів стягується доплата згідно діючих тарифів.

Терміни доставки будь-яких відправлень 2-5 днів з моменту вильоту з Києва. Терміни доставки відправлень з інших міст збільшуються на 1-2 дня – витрати часу на дорогу до Києва і митне оформлення. Терміни доставки відправлень бездокументарну характеру, збільшуються на час, необхідний на митне оформлення в країні призначення.

Будь-які консультації по зарубіжній логістиці, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 063-181-41-76

Викликайте кур’єра в будь-якій точці України.