Доставка з-за кордону

Доставка документів та товарів з-за кордону з будь-якої країни світу!

Ми перевозимо товари інтернет-магазинів до будь-якого міста України від зарубіжних постачальників.
Ми перевозимо товари для інтернет-магазинів від постачальників з-за кордону до складу в Києві.

Доставка кореспонденції і вантажів з-за кордону відбувається в мережах топових міжнародних служб FedEx, Aramex, UPS, в залежності від характеру вантажу, місця відправлення та місця призначення, а також ваги, габаритів і супровідних документів.

Вартість доставки документів та вантіжів з-за кордону в Україну

Міжнародна доставка Добра Доставка - ціни 2023 / Доставка Товарів з-за Кордону 2023

Доставка товарів з-за кордону. Схема роботи на імпорт наступна

Ми отримуємо заявку на підбір вантажу за кордоном, відправляємо його нашій службі в країні відправлення, яка повинна підтвердити нам можливість забрати вантаж за вказаною замовником адресою і можливість провести митне оформлення вантажу.

Якщо підтвердження отримано, ми озвучуємо клієнту суму доставки, яка залежить від країни відправлення, передбачуваного ваги і габаритів відправлення, отримуємо передоплату, після чого замовлення починає свій шлях в Україну.

У разі якщо вантаж оцінений відправником дорожче ніж 100 євро або одержувач юрособа, одержувачу доведеться сплатити пдв 20% і мита в розмірі 5-15% від задекларованої відправником вартості вантажу.

В іншому випадку, тобто якщо вантаж йде в Україну на фізособа і оцінений дешевше 100 євро, митні процедури ми проводимо автоматично, і відправлення просто приїде за адресою.

Середня вартість доставки будь-якого дозволеного вантажу з більшості країн світу – 2400 грн за перші 0,5 кг, 300 грн за кожні наступні 0,5 кг. Термін доставки як правило не перевищує 10 робочих днів.

Важливе зауваження – У разі відмови одержувача брати участь в митному оформленні (для вантажів понад 100 євро) і оплачувати митні платежі і мита державі Україна, вантаж не пройде митницю і його неможливо буде отримати.

Доставка товарів за кордон і з-за кордону має певні процедури. Підсумкова вартість доставки може відрізнятися від наведеної, в залежності від географії, ваги, габаритів і характеру вантажу.

Якщо Вам потрібно отримати товар в іншому місті – майте на увазі, що термін доставки може збільшитися ще на 1-2 робочих дня. Ви можете викликати до себе кур’єра
Крім того, в разі потреби ми можемо забезпечити і зворотну доставку.

Будь-які консультації по закордонній логістиці, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 067-823-02-19