Відповідальне зберігання та Складські послуги

Власник будь-якого магазину повинен подбати про те, де зберігати свій товар, де саме буде відбуватися комплектація та звідки він будет попадати у доставку до покупця. Якщо Ви самостійно купуєте товар оптом та зберігаєте його до реалізації — обсяг зберігання може бути досить великим. Крім того, важливо зробити витрати на зберігання масштабованими, що реагують на сезонні сплески попиту — тобто, не переплачувати за склад, якщо товару не багато, але і не забивати його до стелі у сезон.

Ми пропонуємо відповідальне зберігання Вашого товару
на нашому складі біля метро Петрівка!

Операції виконуються в рамках послуги фулфілмента:

  • Прийом товару на склад (відбраковування, стикеровка)
    зберігання товару
  • Комплектація замовлень
  • Оформлення супровідної документації
  • Упаковка замовлень
  • Обробка повернень

Замовлення обробляються відразу після отримання та доставляються покупцеві надшвидкої згідно загальних тарифів на доставку.

Чому ми впевнені, що ця пропозиція буде цікавою для Вас?

Це зручно

Ваші замовлення відразу комплекуются і надходять в доставку – немає додаткових втрат часу на те, що б отримати товар у постачальника. Склад знаходиться поблизу транспортних розв’язок, звідси однаково зручно добиратися у будь-який район міста. Поруч знаходяться пункти прийому Нової Пошти та офіси інших перевізників по Україні.

Це безпечно

Склад знаходиться на закритій території, обладнаний системою цілодобового відеоспостереження та тривожної сигналізації.

Це надійно

Ми укладаємо договір матеріальної відповідальності та відповідаємо за зникнення або псування товару.

Врештою врешт, це дешево!

Ви платите тільки за той обсяг зберігання, який реально використовується — ми рахуємо тільки використані полиці стелажів або паллето-місця. Якщо потреби у зберіганні змінилися — нічого! Ми або знайдемо для Вас додаткове місце або ж знизимо розмір рахунку. У вартість зберігання входить не тільки площа складу, але й весь комплекс послуг — приймання товару, розвантаження автотранспорту, внесення отриманого товару в базу даних, регулярні інвентаризації та багато іншого. Порівняйте наші тарифи з вартістю оренди навіть невеликого приміщення, витратами на його обладнання, зарплатою комірника і відчуйте різницю!

Скільки ж коштує відповідальне зберігання
на нашому складі?

Полиця на стелажіПаллето-місце
300 грн500 грн
Зручно для маленькых коробок або невеликої кількості товару. Кожна полиця має площу біля одного кв. метраДля великих партій товару, які зручно зберігати просто у паллетах і комплектувати безпередньо перед доставкою

Зробити замовлення дуже просто — заповнити коротку зручную форму та чекати дзвінка нашого співробітника!