Фулфілмент

Фулфілмент – логістичний комплекс операцій з моменту оформлення замовлення покупцем і до моменту отримання ним покупки.

Всі фізичні операції фулфілмента ділять на дві частини послуг – склад і доставка. Робота по обох частин – специфічна і діаметрально різна по суті, але критична для успіху в інтернет-торгівлі.

Власник будь-якого торгового бізнесу повинен подбати про те, де зберігати свій товар, де саме буде відбуватися комплектація і звідки він потраплятиме в доставку до покупця. Якщо Ви самостійно купуєте товар оптом і зберігаєте його до реалізації – обсяг зберігання може бути досить великим, як і накладні витрати. Фулфілмент – дозволяє економити!

Ми пропонуємо відповідальне зберігання Вашого товару

на нашому складі в м. Київ біля метро Почайна (Петрівка)

з максимально швидкою доставкою відразу після замовлення!

На практиці більшість інтернет-магазинів віддає на аутсорсинг доставку, як більш складну і проблемну частину фулфілмента, залишаючи за собою складську роботу. Ті, хто працюють по дропшиппінгу, весь фулфілмент залишають в чужих руках.

Швидко підготувати замовлення для відправки покупцеві простіше, ніж швидко доставити. Але одне не працює без іншого!

Успішні великі магазини змушують склад працювати ночами, що видати вранці видати нам пакети на доставку протягом дня. За кілька годин оформляють вечірні та нічні замовлення, щоб видати до 12-00 для доставки по місту день-у-день. Готують замовлення протягом дня, щоб вони ввечері роз’їхалися по Україні і були доставлені на наступний день.

Услуги фулфилмент, комплектация, хранение - Добра Доставка 2019

Фулфілмент – та частина роботи, яка виконується “в синіх робах”, на складах – в пилу, на доставці – в поле. Дуже важливо – швидко підготувати замовлення до доставки, після чого максимально швидко доставити.

Зосередивши весь комплекс “синіх” робіт по фулфілменту в одних руках – інтернет-магазин кардинально скорочує час отримання товару отримають. Економиться час на стикування складу в одних руках з доставкою в інших.

При отриманні замовлення до 12-00 від покупця, доставка по Києву буде виконана день-у-день! А чи не на наступний день, якщо доведеться їхати до постачальника забирати товар, після того як він підтвердить готовність до відвантаження.

При отриманні замовлення до 15-00 від покупця, доставка по Україні буде виконана на наступний день! Це можливо, за рахунок того, що доставка буде відбуватися з нашого, а не стороннього складу.

Послуги фулфілмента для інтернет-магазинів

Операції виконуються в рамках послуги фулфілмента:

  • Прийом товару на склад (відбраковування, стикеровка)
    зберігання товару
  • Комплектація замовлень
  • Оформлення супровідної документації
  • Упаковка замовлень
  • Обробка повернень

Замовлення обробляються відразу після отримання та доставляються покупцеві надшвидкої згідно загальних тарифів на доставку.

Ми здійснюємо доставку зі складів і терміналів і відділень інших PL-операторів, які пропонують послуги крупнопартійного відповідального зберігання та масштабні складські послуги, наприклад Zammler, Kuhne & Nagel, НВК, Нова Пошта та ін.

Але при всьому їхньому намаганні – виходить повільніше, ніж якщо не їхати далеко за підбором замовлення і не чекати, поки вони підготують відвантаження.

Також, ми здійснюємо відправку замовлень майже і перевізникам, дотримуючись побажань клієнта. Для того щоб ми могли передати їм оформлений до відправки замовлення, інтернет-магазин повинен надати їх оформлену транспортну накладну із зазначеним в ній відправником.

Скільки коштує фулфілмент? Ціна послуг

Фулфилмент стоимость цена - Добра Доставка 2019

Крім складської роботи, потрібно враховувати вартість доставки безпосередньо покупцеві, згідно діючих тарифів на доставку.

Чому інтернет-магазину варто серйозно задуматися про фулфілменте?

Типова проблема в тому, що після отримання замовлення від покупця склад інтернет-магазину витрачає чимало часу на те, щоб скомплектувати, упакувати і оформити до відправки замовлення (часто – добу!).

Потім час витрачається кур’єрською службою на те щоб з’їздити – забрати замовлення. Або на те, щоб відвезти готове замовлення на пошту або віддати перевізнику по віддаленому від складу адресою.

Потім час витрачається на доставку до покупця. І добре якщо замовлена ​​швидка доставка! Гірше, коли замовлення повзе сумної поштової черепашкою, а потім чекає на відділенні.

Фулфілмент потрібен насамперед для скорочення термінів отримання замовлення покупцем. Це, той сервіс, який дозволяє продавати більше, продавати дорожче.

Часто (не завжди), але часто … Фулфілмент дозволяє скоротити витрати на оренду складу, комірник, документообіг. Це дуже індивідуально і сильно залежить від ціни і кількості товару в розпорядженні інтернет-магазину, від швидкості товарообігу і характеру продукції. Зацікавило? Подзвони – проконсультуємо!

Економіка торгівлі дрібноштучними дорогими речами (годинами, смартфонами) сильно відрізняється від дешевих крупнопартійних або об’ємних товарів (памперси, одяг). У нас є клієнти, які передоручивши доручивши весь фулфілмент, знизили витрати на обслуговування торгівлі в два-три рази. І є такі, які скориставшись фулфілментом в нашому виконанні збільшили витрати в рази в півтора.

Це важливо, мати можливість сказати клієнту – “Ти сьогодні отримаєш!” або “Тобі завтра привезуть!”.

Маючи купу однотипних пропозицій з подібною ціною на прайс-агрегаторах, таку обіцянку покупець не пропускає. Але для того, щоб його виконати, потрібно або робити самостійно весь комплекс робіт в “синьої робі”, або віддати фулфілмент на аутсорсинг професіоналам.

Немає іншого способу зробити швидко і безпомилково.

[Su_heading size = “18”] Чому ми впевнені, що наші пропозиції по фулфіллменту буде цікавим для Вас? [/ Su_heading]

Швидка доставка по Києву і Україні

Ваші замовлення відразу комплектуються і надходять в доставку – немає додаткових втрат часу на те, що б отримати товар у постачальника. Склад знаходиться поблизу транспортних розв’язок, звідси однаково зручно добиратися в будь-який район міста.

По Києву – доставка день-у-день. По Україні – на наступний день. Це максимально швидко.

Безпечне зберігання

Склад знаходиться на закритій території, обладнаний системою цілодобового відеоспостереження та тривожної сигналізації.

Ми укладаємо договір матеріальної відповідальності і відповідаємо за пропажу або псування товару.

Економія часу і грошей на складський роботі

Ви платите тільки за той обсяг зберігання, який реально використовується – ми вважаємо тільки використання полки стелажів або палетомісць.

Якщо потреби в зберіганні змінилися – нічого! Ми знайдемо для Вас додаткове місце або ж знизимо розмір рахунку. У вартість зберігання входить не тільки площа складу, але і весь комплекс послуг – прийом товару, розвантаження автотранспорту, внесення отриманого товару в базу даних, регулярні інвентаризації та багато іншого.

Порівняйте наші тарифи з вартістю оренди навіть невеликого приміщення, витратами на його обладнання, зарплатою комірника і відчуйте різницю! Витрати можуть скоротитися в два-три рази.

Скільки коштує відповідальне зберігання
на нашому складі?

Можна не використовувати весь комплекс послуг фулфілмент, а тільки зберігати товар. Зрідка переміщаючи його між торговими точками, або доставляючи, наприклад, на Розетку. У цьому випадку плата йде тільки за зберігання – рахунки виставляються щомісяця.

Полка на стелажі (около 1м2)Паллето-місце (висотою до 1м)
200 грн в місяць200 грн в місяць
Зручно для маленьких коробок або невеликої кількості товару. Кожна полку має площу близько одного кв. метраДля великих партій товару, які зручно зберігати просто в палетах і комплектувати безпосередньо перед доставкою

Кому доручити фулфілмент?

Це важливе питання. Оскільки ринок послуг фулфілмента розвивається зовні пропозиції на ринку зовні – схожі, але всередині – істотно різняться.

На ринок послуг фулфілмента вийшли і працюють компанії з суміжних областей – кур’єрський бізнес, транспортний бізнес, поштова обробка, продавці товарів за каталогами, оператори складської нерухомості. І навіть колеги інтернет-магазини, які не настільки вдало торгували онлайн, скільки управляли комірниками в реалі.

Походження компанії накладає сильний відбиток на організацію фулфілмента. Фулфілмент – комплекс послуг, часто одна послуга з комплексу надається на рівні, інша – ні.

Фахівці з надання складів в оренду не дуже розбираються в упаковці коробок. Колишні дропшіппери, які звикли перекладати доставку на чужі плечі, не надто розбираються як її правильно організувати. Транспортники зосереджені на перевезеннях, пошти на продаж своєї упаковки, ріелтори на рентабельності квадратного метра.

Вибір широкий. Але для інтернет-магазину, кого б він не вибрав, реально важливих речей дві:

  • швидко підготовлений до відправки замовлення ( “швидкий склад”)
  • термінове вручення замовлення покупцеві ( “швидка доставка”)

Без цього ні лояльності, ні продажів.

Наша практика показує, що швидка доставка важливіше, ніж швидкий склад. Робота по доставці – найостанніша, часто швидкість на “останній милі” перекриває всі можливі попередні затримки. При цьому вся класно виконана на замовлення робота, може бути знівельована неякісної доставкою в самий останній момент.

Наша дружня пропозиція – якщо є вибір і можливість, віддавайте фулфілмент кур’єрській службі. З складом справляються майже все, а безпроблемну доставку – майже ніхто з непрофесіоналів в цьому.

Чому ми пропонуємо фулфілмент?

Для нас перш за все, це можливість запропонувати клієнтові важливі для нього додаткові послуги, створити йому нову цінність, тим самим зміцнивши партнерські відносини.

Фулфілмент – низькомаржинального бізнес. Ми не прагнемо заробити тут величезні прибутки. Ми прагнемо поліпшити торгова пропозиція наших клієнтів, тим самим розширюючи наше співробітництво. Ми прагнемо співпрацювати з інтернет-магазинами довгостроково. Ці послуги користуються попитом нашими клієнтами, а ми завжди йдемо їм назустріч.

[Su_heading style = “default” size = “16”] Потрібно Більше Подробиць? Зверніться до Особовому Менеджеру за Консультацією! [/ Su_heading]
Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!