Зміна тарифів на доставку з 01.10.18

Шановні клієнти.

Кур’єрська служба «Добра Доставка» дякує Вам за співпрацю, висловлює глибоку вдячність за вірність і довіру, яку Ви надаєте нам, користуючись нашими послугами. На жаль, чергове подорожчання вартості проїзду в громадському міському транспорті змусило нас переглянути вартість наших послуг в бік збільшення.

Зміна тарифів на доставку з 01.10.18

Послуга Економ – 40 грн. – тепер діє відповідно до індивідуальних домовленостей. Для отримання інформації – тел. 063-181-41-76

Добра доставка – 60 грн від 3 відправлень в день, 90 грн – разова добра доставка. Ми зберігаємо базовий рівень вартості доставки, незважаючи на подорожчання проїзду громадським транспортом у два рази і автомобільного палива на 30%, але збільшуємо вимога до обсягу відправлень.

Зручна доставка (прийом замовлень до 15-00) – 120 грн, Швидка доставка (протягом 2-х годин) – 160 грн, Пріоритетна доставка (спецкур’єр) – 220 грн. Ми збільшуємо вартість сервісу вимогливого до витрат часу роботи кур’єра.

Ми знижуємо вимоги для послуг з контролю оплати. Послуга контроль оплати тепер діє тільки для відправлень задекларованої вартістю понад 3000 грн.

Ми розширюємо географію доставок по Київській області, також доступна послуга регулярних підбирань на 3PL-складах зберігання в області (Кюне, Замлер, НВК, ДМС та ін) з доставкою по Києву день в день і по Україні на наступний день. Доступна послуга доставки відправлень по узгодження графіків з обмеженнями по часу.

Нагадуємо, що ми здійснюємо доставку товару з рук в руки в будь-яку країну світу без контролю оплати, а також привозимо товар з-за кордону за запитом клієнтів. Питання по тел. 067-694-62-52.
Нагадуємо, що ми здійснюємо доставку товару з рук в руки в будь-яку точку України без контролю оплати за дешевими кур’єрським тарифами. Питання по тел. 063-181-41-76

Нові тарифи починають діяти з 01.10.2018.
Ми хочемо підкреслити, що даний крок необхідний, перш за все, для забезпечення стабільності і якості послуг.

C повагою, ваша Добра Доставка.