Тарифи на кур’єрську доставку для будь-якого бізнесу – до вашої уваги!

Якщо Вам складно розрахувати, скільки коштує Ваше замовлення – просто зателефонуйте нам тел. 093-170-1-270, 063-181-41-76! Для постійних клієнтів у нас все завжди дешево, надійно, вони натішитися на нас не можуть.))

Найкращі тарифи:

  • Для інтернет-магазинів – 5 ***** all inclusive – доставка посилки до 3 кг, до 3000 грн, день-у-день по місту – 60 грн., У вартість включені послуги контроль оплати, попутний розрахунок і попутний повернення, повторна доставка і переадресацію за погодженням з одержувачем.
  • Для кореспонденції по основних містах України – доставка конверта до 0,5 кг на наступний день60 грн., Доставка конверта до 0,5 кг за 1-3 дні 40 грн., У вартість входить контроль доставки в особистому кабінеті.
  • Для торгової логістики – регулярних важких вантажів по Києву – 2 грн. за 0,5 кг, по Україні – 3 грн. за 0,5 кг. + Адресна доставка по будь-якою адресою.

Детальніше про ціни на послуги нашого сервісу:

Универсальні тарифи на доставку по Київу

Универсальні тарифи на доставку по Україні

Тарифи на доставку за місто

Тарифи на доставку за кордон

Тарифи на доставку з-за кордону

Додаткові послуги

Рішення для інтернет-магазинів

Контрактна логістика – регулярні вантажі за постійними адресами

Терміни доставки

Актуальну точну вартість на кожне конкретне відправлення згідно універсальних або індивідуальних тарифів ви завжди можете перевірити і проконтролювати в Особистому кабінеті.

Індивідуальні тарифи, знижки та відстрочка платежу, а також будь-які відступи від універсальних тарифів ви можете обговорити з вашим особистим менеджером. Ми завжди йдемо назустріч потребам і побажанням клієнтів.

Зробити замовлення дуже просто – заповнити коротку зручну форму та надіслати за адресою zakaz@dostavkadobra.com.ua!