Доставка за мiсто

Доставкою Добра здійснюється кур’єрська доставка за місто, в передмістя та районні центри, віддалені населені пункти – в будь-яку точку України, в тому числі – швидко по передмістях Києва та Київської області.

Наші кур’єри можуть привезти замовлення Вашому одержувачу і в передмістя, і у віддалений населений пункт. Для Ваших клієнтів – це додаткова перевага, за яку не шкода доплатити. Для Вас – додатковий сервіс, який дає вам перевагу перед конкурентами.

Базовий тариф на доставку по віддаленим містам України для корпоративних клієнтів (будь-яка точка країни)

Стоимость доставки документов и грузов по дальним городам Украины Добра Доставка 2019

Доставка за місто в будь-яку точку України

Ми даємо вам можливість робити відправки в передмістя і віддалені населені пункти, де не працюють інші служби – це серйозна конкурентна перевага. Термін, за який здійснюється доставка за місто може бути вище звичайного – після того як Ви зробите замовлення, з Вами зв’яжеться особистий менеджер для уточнення всіх питань.

Список населених пунктів, в які ми здійснюємо кур’єрську доставку, і розмір доплати, на яку буде збільшена вартість доставки, наведені в зональному довідник, який доступний за запитом в Вашого менеджера. Навіть якщо потрібного Вам населеного пункту тут немає – напишіть нам, ми точно зможемо доставити туди вантаж.

Зони віддаленості для доставки за місто

До віддаленим містам 2-7 зони відносяться всі інші населені пункти України. Розподіл зон доставка за місто здійснюється згідно відокремленості населеного пункту від найближчого міста 1 зони.

Зона 2 – міста, віддаленість яких від обласного центру до 15 км.

Зона 3 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 16 км. до 30 км.

Зона 4 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 31 км. до 50 км.

Зона 5 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 51 км. до 70 км.

Зона 6 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 71 км. до 100 км.

Зона 7 – міста, віддаленість яких від обласного центру понад 100 км.

Розрахунок ціни на перевезення вантажу за місто

Для розрахунку тарифу на доставку в Київ і основні міста (зона 1) використовується тариф зони відправника. Для розрахунку тарифу на відправлення з Києва і зони 1 в зони 2 – 7 використовується тариф зони одержувача.

Для розрахунку тарифу на доставку в Київ і основні міста (зона 1) використовується тариф зони відправника. Для розрахунку тарифу на відправлення з Києва і зони 1 в зони 2 – 7 використовується тариф зони одержувача.

Вартість доставки між населеними пунктами, які відносяться до 2-7 зоні, розраховується як сума тарифів на доставку в кожен з цих пунктів.

У загальному випадку для спеціальної доставки в віддалений населений пункт при відсутності в довіднику до базового тарифу додається вартість – 12 грн / км. для відстані в одну сторону. При цьому доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.