Доставка за мiсто

Доставкою Добра здійснюється кур’єрська доставка за місто, в передмістя та районні центри, віддалені населені пункти – в будь-яку точку України, в тому числі – швидко по передмістях Києва та Київської області.

Наші кур’єри можуть привезти замовлення Вашому одержувачу і в передмістя, і у віддалений населений пункт.

Наші кур’єри можуть привезти замовлення Вашому одержувачу і в передмістя, і у віддалений населений пункт. Для Ваших клієнтів – це додаткова перевага, за яку не шкода доплатити. Для Вас – додатковий сервіс, який дає вам перевагу перед конкурентами.

Базовий тариф на доставку по віддаленим містам України для корпоративних клієнтів (будь-яка точка країни)

Стоимость доставки документов и грузов по дальним городам Украины Добра Доставка 2019

Доставка за місто в будь-яку точку України

Ми даємо вам можливість робити відправки в передмістя і віддалені населені пункти, де не працюють інші служби – це серйозна конкурентна перевага.

Термін, за який здійснюється доставка за місто може бути вище звичайного – після того як Ви зробите замовлення, з Вами зв’яжеться особистий менеджер для уточнення всіх питань.

При замовленні через Особистий Кабінет або за допомогою API, в створенні транспортної накладної доступний вибір всіх без винятку населених пунктів України. Доставка в будь-який з них тарифікується згідно універсальних тарифів або відповідно до вищенаведеної таблиці.

Список населених пунктів, в які ми здійснюємо кур’єрську доставку, і вартість доставки в них, наведені в зональному довіднику.

Для разових замовлень приватних осіб доступна доставка за місто в будь-яку точку України на стандартних умовах за ціною 600 грн.

Перелік основних міст України

Київ, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Кривий Ріг. Краматорськ, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв. Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький. Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Зони віддаленості для доставки за місто

До віддаленим містам 2-7 зони відносяться всі інші населені пункти України. Розподіл зон доставка за місто здійснюється згідно відокремленості населеного пункту від найближчого міста 1 зони.

Зона 2 – міста, віддаленість яких від обласного центру до 15 км.

Зона 3 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 16 км. до 30 км.

Зона 4 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 31 км. до 50 км.

Зона 5 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 51 км. до 70 км.

Зона 6 – міста, віддаленість яких від обласного центру від 71 км. до 100 км.

Зона 7 – міста, віддаленість яких від обласного центру понад 100 км.

Популярні вилучені міста та районні центри куди відбувається регулярна доставка

Авдіївка, Олександрія, Байківці, Бахмут, Бердянськ, Березне, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бортничі, Борщагівка Петропавлівська, Борщагівка Софіївська, Боярка, Бровари, Бурлача Балка, Вишгород, Вишневе, Винники, Горішні Плавні, Гостомель, Гоща, Дергачі , Дрогобич, Дружківка, Житомир, Жорниська, Здолбунів, Знам’янка, Золотоноша, Ізмаїл, Калуш, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Каховка, Коломия, Коростень, Костопіль, Костянтинівка, Котовськ, Коцюбинське, Краматорськ, Кременчук, Лисичанськ, Лубни, Малин, Малокаховка , Маріуполь, Мелітополь, Микитинці, Миколаїв (Львівська обл.), Минай, Миргород, Мукачево, Немирів, Ніжин, Нікополь, Нова Каховка, Нові Петрівці, Новоград-Волинський, Обухів, Олешки, Оржів, Підрясне, Прилуки, Проліски, Пуща-Водиця, Рені, Рівне, Розівка, Рубіжне, Святопетрівське, Сєвєродонецьк, Славутич, Слов’янськ, Сміла, Солоницівка, Спошін, Старі Петрівці, Сторожниця, Стрий, Таврійськ, Умань, Фастів, Чабани, Чайка (аеропорт і село), ​​Червоноград, Чорноморськ, Щасливе, Ювілейне, Південний

Розрахунок ціни на перевезення вантажу за місто

Для розрахунку тарифу на доставку в Київ і основні міста (зона 1) використовується тариф зони відправника. Для розрахунку тарифу на відправлення з Києва і зони 1 в зони 2 – 7 використовується тариф зони одержувача.

Для розрахунку тарифу на доставку в Київ і основні міста (зона 1) використовується тариф зони відправника. Для розрахунку тарифу на відправлення з Києва і зони 1 в зони 2 – 7 використовується тариф зони одержувача.

Вартість доставки між населеними пунктами, які відносяться до 2-7 зоні, розраховується як сума тарифів на доставку в кожен з цих пунктів.

У загальному випадку для спеціальної доставки в віддалений населений пункт при відсутності в довіднику до базового тарифу додається вартість – 12 грн / км. для відстані в одну сторону. При цьому доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Міжнародна Доставка з далеких міст

З будь-якого міста України можна відправити документи або вантаж за кордон за тарифами Міжнародної Доставки.

Тариф в каталозі і прайсах топових міжнародних сервісів вказано для основних міст України.

При підборі міжнародного відправлення у віддалених містах (Зони 2-7) до тарифу на міжнародну доставку додається вартість виїзду кур’єра в віддалене місто.

Добра Доставка - Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу! - Доставка за місто
Добра Доставка – Товарів, Посилок, Документів, Вантажів по Києву, Україні та Всьому Світу!