Добра Доставка надає послуги – доставки товарів за кордон, перевозить документи і вантажі для будь-якого бізнесу, в тому числі товари інтернет-магазинів, з будь-якого міста України в 226 країн світу.

Добра Доставка є авторизованим повіреним представником топових міжнародних кур’єрських служб, надаючи своїм клієнтам вибір швидкості, вартості та якості для послуги – доставка товарів за кордон.

Доставка товарів за кордон. Схема роботи на експорт наступна:

Ви робите замовлення на виклик кур’єра в будь-якому місті України для відправки товару за кордон. Ми погоджуємо вартість відправлення, яка залежить від країни призначення, реальної ваги, габаритів, характеру вантажу і митних платежів.

Середня вартість відправки документів до 0,5 кг, за кордон становить в нашій практиці 1200 грн., Термін доставки як правило – до 3 робочих днів з моменту вильоту з Києва.

Середня вартість відправки будь-якого дозволеного вантажу в більшість країн світу – 1870 грн за перші 0,5 кг, + 200 грн, за кожні наступні 0,5 кг. Часто дешевше, але буває і дорожче залежно від зазначених параметрів.

Для відправлення досить віддати кур’єру вантаж, документи (ксерокопію паспорта відправника і документ, що підтверджує вартість вантажу) і гроші. Доставка як правило здійснюється протягом 5 робочих днів

Тарифы экспорт FedEx 2019 г.  (скачать)  (отследить)

Тарифы экспорт Aramex 2019 г. (скачать)  (отследить)

Тарифы экспорт UPS 2019 г. (скачать) (отследить)

Важливе зауваження – У разі відмови іноземного клієнта брати участь в митному оформленні в країні призначення або оплачувати митні платіж і мита, вантаж повернеться назад і відправник повинен оплатити зворотну дорогу, тому рекомендуємо при торгівлі за кордон брати передоплату.
У більшості країн митне оформлення не вимагає оплати в разі, якщо вартість вантажу дешевше 90 $.

Будь-які консультації по зарубіжній логістиці, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 063-181-41-76

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.