Доставка з України за кордон

Добра Доставка надає послуги – доставки товарів за кордон, перевозить документи і вантажі для будь-якого бізнесу, в тому числі товари інтернет-магазинів, з будь-якого міста України в 226 країн світу.

Доставка з України за кордон здійснюється авіатранспортом в логістичних мережах топових міжнародних кур’єрських операторів FedEx, Aramex, UPS. Ви можете відправити за кордон з будь-якої точки України ваш вантаж, звернувшись до нас. Легко і просто!

Вартість міжнародної експрес-доставки документів і вантажів

Червоним кольором – в таблицях наведено дешевший варіант без урахування терміну доставки

Особливо швидка доставка по найпопулярнішим з України напрямками – доставка в Китай, доставка в США, доставка в Росію, доставка в Саудівську Аравію, Об’єднані Арабська Емірати, доставка до Туреччини, в країни Європи, Білорусь і Казахстан.

Ціна міжнародної доставки з України

Тарифи експорт FedEx 2019 г.   (скачати)  (відслідкувати)

Тарифи експорт Aramex 2019 г. (скачати)  (відслідкувати)

Тарифи експорт UPS 2019 г. (скачати)   (відслідкувати)

За вказаними вище посиланнями ви зможете в будь-який момент часу відстежити, як рухається ваш вантаж за кордоном.

Доставка документів за кордон

Надіслати документи з України за кордон – просто!

Потрібно викликати кур’єра і оплатити доставку. Ви можете зробити це з будь-якого куточка України. Ваші документи будуть доставлені максимально швидко.

Середня вартість відправки документів до 0,5 кг, за кордон становить по нашій практиці 1300 грн. Термін доставки як правило – до 3 робочих днів з моменту вильоту з Києва.

Докладні ціни на поточний момент часу вказані у відповідному розділі.

Документи до 0,5 кг будуть упаковані в твердий картонний конверт. Документи до 2,5 кг будуть упаковані в м’який влагостікий пакет. А документи вагою понад 2,5 кг необхідно віддавати кур’єру в картонній коробці.

Всі документи на експорт проходять митне оформлення і просвічуються для перевірки на радіоактивність, зміст порошку, заборонений вміст.

До доставки заборонені – гроші, активовані банківськи картки, внутрішні паспорти та трудові книжки. Всі інші документи ми приймаємо без обмежень. При виявленні забороненого вмісту в конверті на митниці – його вилучать. Будьте уважні!

Поліграфія в кількостях більше певного, доставляється як вантаж, з митним оформленням та відповідною вартістю доставки.

Доставка товарів за кордон на експорт

Надіслати товар з України за кордон – складніше, але не набагато!

Ви робите замовлення на виклик кур’єра в будь-якому місті України для відправки товару за кордон. Ми погоджуємо вартість відправлення, яка залежить від країни призначення, реальної ваги, габаритів, характеру вантажу і митних платежів.

Середня вартість відправки документів до 0,5 кг, за кордон становить в нашій практиці 1200 грн., Термін доставки як правило – до 3 робочих днів з моменту вильоту з Києва.

Середня вартість відправки будь-якого дозволеного вантажу в більшість країн світу – 2000 грн за перші 0,5 кг, + 200 грн, за кожні наступні 0,5 кг. Часто дешевше, але буває і дорожче залежно від зазначених параметрів.

Для відправлення досить віддати кур’єру вантаж, документи (ксерокопію паспорта відправника і документ, що підтверджує вартість вантажу) і гроші. Доставка як правило здійснюється протягом 5 робочих днів

Важливе зауваження – У разі відмови іноземного клієнта брати участь в митному оформленні в країні призначення або оплачувати митні платіж і мита, вантаж повернеться назад і відправник повинен оплатити зворотну дорогу, тому рекомендуємо при торгівлі за кордон брати передоплату.
У більшості країн митне оформлення не вимагає оплати в разі, якщо вартість вантажу дешевше 90 $.

Будь-які консультації по зарубіжній логістиці, дізнатися вартість відправлення, отримати консультацію за вартістю і процедурам – по тел. 063-181-41-76

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.