Добра Доставка – пропонує кур’єрські послуги інтернет-магазинам, надшвидку доставку, спеціальні тарифи, спеціальний сервіс. Ми забезпечимо вам додаткові вигоди. Адресна доставка до двері доступна в будь-яку точку України (46 представництв) на наступний день, а в Києві – день-у-день.

Добра Доставка – сервіс-фахівець з організації доставки “останньої милі”, скорочує терміни – до найкоротших. Комплекс послуг фулфілмент дозволяє прискорити доставку і оптимізувати складські витрати.

Надшвидка доставка

по Києву, замовлення до 12-00, готовність відправки для підбору до 14-00, доставка – в той же день з 15-00 до 20-00, по Україні – на наступний день!
Це найбільш затребуваний формат – швидка доставка день-у-день веде до зростання замовлень у будь-якого інтернет магазину, який використовує Добру Доставку. Винятків – не було!..

Практика нашого сервісу показує, що будь-який інтернет-магазин може розраховувати на повторні покупки, зменшення кількості відмов, зниження витрат на повернення і лояльність покупців.

Ми весь час спостерігаємо, як відгуки від покупців про магазини змінюються на краще, після початку співпраці цих магазинів з Доставкою Добра.

Безперервна робота

Замовлення – в будь-який час, доставка – максимально швидко! Подивіться, які терміни забезпечує наш сервіс! На ринку такої якості і швидкості не може добитися майже ніхто.

Ми домоглися цього оскільки діємо за світовими стандартами і відповідаємо вимогам великих міжнародних кур’єрських служб, для яких возимо посилки та вантажі в межах України.

Максимум вручень – мінімум повернень

KPI успішних вручень 99,6%! До спеціального тарифу Добра Доставка all inclusive включено – повторна доставка і можлива переадресація, що істотно підвищує успішність вручень в тому випадку, якщо одержувач розминувся з кур’єром або у нього змінилися плани. Ми доставляємо краще за всіх!

Кращий тариф на кур’єрські послуги для інтернет-магазинів

Доставка посилки до 3 кг, до 3000 грн, день-у-день по місту – 60 грн., У вартість включені послуги контроль оплати, попутний розрахунок і попутний повернення, повторна доставка і переадресацію за погодженням з одержувачем.
По Україні – (при замовленні до 15-00, отриманні до 17-00, на наступний день до 18-00) – 80 грн.

Оплата за вагу і об’єм – 5 грн / кг.
це означає, наприклад, що доставка коробки взуття або смартфона – 60 грн., 5 кг ноутбук – 75 грн, а 15 кг. мікрохвильова піч – 120 грн, і т.д.

Зверніть увагу – тариф розрахований на постійну роботу, будь-яка разова доставка – 90 грн

Ніяких зайвих тарифів на підбір відправлень – немає.

Контроль оплати

Найболючіше питання для інтернет-магазинів контроль оплати одержувачем товару вирішується просто! Для самого масового сегмента посилок вартість до 3000 грн., – послуга безкоштовна.

Послуга декларації вартості до 3000 грн. – безкоштовна! У будь-якого інтернет-магазину є можливість проводити контроль оплати і отримувати оплату від покупців щодня. Щоб дізнатися більше – звертайтеся до особистого менеджера.

100% компенсація в случае втрати або пошкодження

Для товарів вартість яких задекларована, до 3000 грн – безкоштовно, а для більшої вартості з оплатою 2% вартості додаткової послуги, в разі втрати або пошкодження передбачена 100% компенсація вартості.

Повернення відмов

Попутний повернення в межах міста (при новому замовленні) – безкоштовно. Спеціальний повернення – відповідно до тарифів. Повернення по Україні – 50% вартості доставки.

Конкурентні тарифи на доставку

Кур’єрскі послуги інтернет-магазинам

по Київу

по Україні

за місто, у віддалені райони

за кордон

Добра Доставка знає всі проблеми інтернет-магазинів і вміє їх вирішувати. Більше 100 інтернет-магазинів довіряють нам свої товари, багато хто з них за роки співпраці вирос в рази. Давайте розвивати бізнес разом!

Такі ж тарифи діють у всіх основних містах України! Звертайтеся до нас з будь-якого міста.